[ad_1]

به گزارش بسیج پرس پرس، هفته گذشته خبری مبنی بر فعالیت غیر قانونی شرکتی دریافت شد که بررسی اولیه نشان از این داشت، دو فرد که مدعی سمت در دستگاه‌های دولتی هستند با افتتاح شرکت خرید و فروش خودرو با استفاده از سربرگ‌های جعلی مبالغی را از شهروندان به بهانه خرید خودرو به قیمت دولتی دریافت کرده اند.

مأموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بررسی تکمیلی موضوع را در دستور کار قرار دادند و به محل شرکت در حوالی خیابان جلال آل احمد اعزام و در بررسی‌های پلیسی و پایش های اطلاعاتی مشخص شد که خبر صحت دارد.

در ادامه هویت ۲ تن از اعضای اصلی این شرکت شناسایی شد و با هماهنگی‌های قضائی دوازدهم مهرماه اکیپی از مأموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی به آدرس اعلامی اعزام و موفق شدند هر دو متهم اصلی پرونده را دستگیر و تعداد زیادی تجهیزات و سربرگ‌های دولتی جعلی کشف کنند.

در این رابطه تاکنون ۳ تن از مال باختگان شناسایی و کارشناسان ارزش ریالی اموال کلاهبرداری شده ر ا ۳۰ میلیارد ریال برآورد کرده اند. گفتنی است، هر دو متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شدند و شرکت جعلی با دستور قضائی پلمب شد.

[ad_2]

منبع:مهر