[ad_1]

به گزارش دفاع‌پرس از یزد، «محمد امین پورقیومی اردکانی»، معاونت گفتمان سازی و مطالبه گری بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان یزد در خصوص سند تحول بنیادین آموزش و پرورش گفت: شاه کلید حل معضلات و مسائل فعلی آموزش و پرورش التزام عملی و اجرای کامل و صحیح سند تحول بنیادین آموزش و پرورش است.

پورقیومی افزود: آنچه مسلم است، مطابق با فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی نقشه راه وزارت انسان ساز آموزش و پرورش سند تحول بنیادین آموزش و پرورش است. انتظار ما از دستگاه‌های اجرایی و نیز مسئولینی که وظیفه‌ی نظارت بر اجرای قانون را بر عهده دارند آن است که نگذارند بیش از این سندی به این مهمی که چشم انداز مهم‌ترین وزارت خانه‌ی کشور است مغفول بماند.

معاونت گفتمان سازی و مطالبه گری بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان‌یزد عنوان کرد: گاهی مشاهده می‌شود مسئولین امر در لفظ مرتب واژه‌ی سند تحول بنیادین را به کار می‌برند، اما خود نیز به خوبی می‌دانند که به عمل کار برآید به سخن دانی نیست!. انتظار ما از مجلس یازدهم و تمامی اشخاص و مسئولینی که وظیفه‌ی نظارت بر اجرای قوانین را دارند آن است که به دور از بازی‌های سیاسی بر اجرای صحیح این سند خطیر اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

وی در پایان گفت: بدون شک بخش اعظمی از معضلات و مسائل فعلی نظام آموزش و پرورش میهن عزیزمان با اجرای صحیح و کامل سند تحول بنیادین آموزش و پرورش حل شدنی است.

انتهای یپام/

[ad_2]