به گزارش خبرگزاری بسیج پرس، عزیزاله شهبازی در دیدار معاون بهداشت و درمان سپاه پاسداران انقلاب، با اشاره به شیوع کرونا و نقش سپاه در مدیریت این بیماری، افزود: البرز در بسیاری از موضوعات، معین پایتخت است از این رو ضرورت دارد برای ارتقای زیرساخت‌های درمانی، خدماتی و امدادی این استان توجه ویژه ای صورت گیرد.

وی با تاکید بر اینکه احداث بیمارستانی در البرز از سوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دستور کار قرار گرفته است، گفت: در دولت یازدهم و دوازدهم هزار و ۶۰۰ تخت بیمارستانی به استان البرز اضافه شد همچنین پس از سفر رئیس جمهور احداث سه بیمارستان مصوب شد که پیشرفت خوبی دارند.

استاندار البرز با بیان اینکه سپاه پاسداران البرز در جریان شیوع کرونا به حق ایثار کرد، افزود: ما آماده هستیم تمامی امکانات استان را بسیج کنیم تا سپاه پاسداران در استان متراکم و پرجمعیت البرز بیمارستان احداث کند.

شهبازی اضافه کرد: فرصت خدمتگزاری محدود است، باید به گونه‌ای برنامه ریزی کنیم که برای مردم چه در حال و چه در آینده منشأ خیر و اثر باشیم.

وی گفت: برای اختصاص زمین مناسب احداث بیمارستان سپاه پاسداران تلاش می‌کنیم تا در آینده نزدیک عملیات اجرایی این امکان مهم آغاز شود.منبع:مهر