سپاس نامه کانون بازنشستگان ارتش به محضر فرماندهی معظم کل قوابه گزارش گروه دفاعی امنیتی بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛، متن نامه امیر سرتیپ دوم علی محبی‌راد رئیس کانون بازنشستگان ارتش جمهوری اسلامی ایران به این شرح است.

بسم الله الرحمن الرحیم

محضر مبارک حضرت امام خامنه‌ای رهبر عظیم الشأن انقلاب و فرماندهی معظم کل قوا

با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد «صلی الله علیه و آله و سلم»

احتراماً، مفتخرم به رسم امانت و به نیابت از یکایک سربازان پیشکسوت حضرت مستطاب عالی در مجموعه کانون بازنشستگان ارتش جمهوری اسلامی ایران، از لطف و عنایت معظم الله در اجرایی شدن قانون همسان‌سازی حقوق‌ها، صمیمانه سپاسگزاری نمایم.

امروز بر ما کهن سربازان این سرزمین، پوشیده نیست که این قانون بر زمین مانده (پس از حدود یک دهه پر از انتظار و سختی‌های معیشتی) تنها به مدد انفاس قدسی و اوامر راهگشای حضرتعالی در مسیر اجرا قرار گرفته و بیانات حکیمانه و مشفقانه تان در پاسداشت و تکریم پیشکسوتان نیرو‌های مسلح، موجب تکاپو و میدان‌داری فرماندهان گردیده است.

همچنین بر خود فرض می‌دانیم، در محضر شریفتان از تمام عزیزانی که در این راه، یاری گر و همراه ما بودند به ویژه فرمانده متعهد و انقلابی ارتش جمهوری اسلامی ایران امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی که با نصب العین قرار دادن فرمایشات آن رهبر فرزانه، تاکنون خدمات چشمگیری به جامعه پیشکسوتان داشته اند تقدیر و تشکر نموده و ملتمس دعای خیرتان در حق همه نیرو‌های متعهد و دلسوز باشیم.

طول عمر توأم با عزت و سربلندی و دوام توفیقات حضرتعالی آرزوی قلبی و دعای همیشگی سربازانتان است.

رئیس کانون بازنشستگان ارتش جمهوری اسلامی ایران
سرتیپ دوم ستاد علی محبی راد

انتهای پیام/ ۲۴۱