[ad_1]

سومین همایش پیام آوران عاشورایی در شیراز برگزاری شدبه گزارش خبرنگار بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛ از شیراز، به مناسبت میلاد باکرامت حضرت زینب(س) و روز پرستار امروز سومین همایش پیام آوران عاشورایی با حضور خواهران و همسران شهدا در مرکز فرهنگی موزه دفاع مقدس فارس برگزار شد.

این برنامه با حضور بیش از ۴۰ نفر از خواهران و همسران شهدا و تعدادی از پرستاران دوران دفاع مقدس و به همت مدیریت مشارکت زنان در دفاع مقدس اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس فارس و با همکاری حوزه هنری فارس و کمیته زنان و خانواده ستاد چهلمین سالگرد دفاع مقدس استان برگزار شد.

در این برنامه تعدادی از خواهران و همسران شهدا به خاطره‌گویی پرداختند و نقش زنان به ویژه خواهران شهدا را در حماسه آفرینی‌های سال‌های دفاع بیان کردند.

«ساجده تقی‌زاده» مدیر مشارکت زنان اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس فارس نیز در این برنامه با اشاره با اینکه در فضای فکری و فرهنگی دفاع مقدس پرستار فقط کسی نیست که تحصیلات پرستاری دارد و در بیمارستان‌ها مشغول است گفت: بلکه کسانی که با پرستاری از جانبازان قطع نخاع، اعصاب و روان و شیمیایی زندگی می‌کنند نیز پرستارانی هستند که جانفشانی می‌کنند.

در این برنامه از «سکینه کونجانی» خواهر شهیدان کوینجانی که نزدیک به سی سال است از همسر جانبازش پرستاری می‌کند و تعدادی دیگر از پرستاران دوران دفاع مقدس تجلیل شد.

انتهای پیام/

[ad_2]