بسیج پرس: فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه گفت: انقلاب اسلامی دوران سخت بسیاری را تاکنون پشت سر گذاشته و همواره در تمام مراحل موفق و پیروز بوده است.

به گزارش خبرگزاری بسیج پرس؛ سردار سرتیپ پاسدار محمد کرمی فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه  در مراسم تکریم و معارفه جانشین سپاه سلمان سیستان و بلوچستان، اظهار داشت: دشمنان تمام توان خود را به کار گرفته اند تا این انقلاب و نظام را از مردم بگیرند اما با توکل بر خدا همواره پیروزی در این میدان از آن نظام و انقلاب اسلامی بوده و نقشه‌های دشمنان نقش بر آب شده است.

فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه  ادامه داد: دشمن امروزه با بهره‌‌‌‌‌گیری از رسانه‌های مختلف به ویژه فضای مجازی عملیات و جنگ روانی علیه نظام اسلامی ایران راه انداخته است.

وی با بیان اینکه حربه‌ها و هجمه‌های نرم دشمنان کار جدیدی نیست افزود: دشمن در هر شرایطی مخالف این انقلاب است و ما باز هم با اقتدار با آن‌ها مقابله خواهیم کرد. امروز رسالت ما سنگین تر و مهم تر است و باید با تمام قدرت در هر مسئولیت و سنگری که قرار داریم شبانه روزی تلاش کنیم.

سردار کرمی با بیان اینکه پاسداران باید با اقتدار در صحنه‌ و میدان‌های مختلف حضور داشته باشند، خاطر نشان کرد: خداوند یک نعمت بزرگ به نام سرباز امام زمان (عج) بودن را به تمام پاسداران و بسیجیان عطا کرده و باید در این مسیر بدون هیچ واهمه ای به درستی و با اقتدار گام برداریم.

فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در پایان از زحمات سردار محمد ناظری جانشین سابق فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان تقدیر و سردار سرتیپ دوم پاسدار پرویز آبسالان را به عنوان جانشین جدید این فرماندهی معرفی کرد.

انتهای پیام/