[ad_1]

به گزارش خبرگزاری بسیج پرس، به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر، ظهر شنبه در مراسمی با حضور سرهنگ برزگر جانشین سپاه استان، حجت الاسلام موسوی موینی امام جمعه محمدیه، محمد نصیری فرماندار شهرستان البرز، فرماندهان سپاه و نیروی انتظامی شهرستان البرز، بخشدار، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر محمدیه عملیات احداث ساختمان پایگاه مقاومت در ناحیه شهری مهرگان آ غاز شد.

سرهنگ برزگر جانشین سپاه استان قزوین در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهدای جنگ تحمیلی بویژه عملیات بیت المقدس و تبریک سالروز آزاد سازی خرمشهر گفت: همه ساله سپاه پاسداران انقلاب اسلامیبه پاس گرامیداشت یاد و خاطر شهدا و سالروز آزاد سازی خرمشهر برنامه‌های متنوعی را در قالب یادواره شهدا، مراسم شب شعر و خاطره گویی برگزار می‌کرد که امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا این برنامه‌ها در فضای مجازی تدارک دیده شده است.

وی بیان کرد: سپاه در کنار بسیج و همکاری همه گروه‌های مردمی تمام تلاش خود را برای اجرای رزمایش مومنانه و همدلی به کار برده و در روزهای آینده بیش از ۵۰ هزار بسته معیشتی جمع آوری و میان خانواده‌های آسیب دیده از بیماری کرونا توزیع خواهد شد.

سرهنگ برزگر همچنین در خصوص احداث ساختمان حوزه مقاومت بسیج ناحیه شهری مهرگان هم یادآورشد: با توجه به ضرورت تأمین امنیت و آسایش ساکنان ناحیه شهری مهرگان یکی از مطالبات مردم راه اندازی پایگاه بسیج بود که با همکاری شورا و شهرداری محمدیه با اعتبار اولیه ۵ میلیارد ریال فاز اول آن کلنگ زنی شد.

جانشین سپاه استان قزوین افزود: ساختمان حوزه مقاومت بسیج ناحیه شهری مهرگان در زمینی به مساحت ۹۱۰ متر با زیربنای ۳۵۰ متر در دوطبقه در مدت یکسال احداث خواهد شد و در فاز بعدی نیز احداث یک سوله ورزشی صالحین به مساحت ۵۰۰ مترمربع پیش بینی شده است.

[ad_2]

منبع:مهر