نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی محور سوالات نمایندگان از وزیر اطلاعات بابت دو تابعیتی‌ها و فعالیت‌های کاووس سید امامی در کمیسیون امنیت ملی مجلس را تشریح کرد.

به گذارش بسیج پرس, سیدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی در تشریح سوالات خود و ۲ تن از نمایندگان مجلس از حجت الاسلام محمود علوی وزیر اطلاعات، اظهار داشت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است وزیر اطلاعات در جلسه امروز کمیسیون امنیت‌ملی حضور یابد و توضیحاتی را درباره سوالات نمایندگان ارائه دهد.

وی در تشریح سوال خود از وزیر اطلاعات  یادآور شد: نحوه تشکیل تشکل‌های مردم نهاد محیط‌ زیستی و چگونگی ارتباط این افراد با عوامل جاسوسی کشورهای بیگانه از جمله محورهای سوال از وزیر اطلاعات است.

بیشتر بخوانید:

چرا آمریکا درخصوص برجام هیاهو می‌کند؟

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس با بیان اینکه نحوه به کارگیری کاووس سیدامامی نیز از محورهای سوال از وزیر اطلاعات است، ادامه داد: با توجه به اینکه وی ۱۰ سال مشغول فعالیت در حوزه محیط زیست بوده، می‌خواهیم بدانیم که آیا وزارت اطلاعات در جریان این مسئله بوده یا خیر؟ اگر از فعالیت‌های وی اطلاعاتی داشته چه اقداماتی انجام داده و اگر در جریان نبوده، توضیحاتی در این باره ارائه دهد.

ابطحی به سوال مشترک خود و دو نفر از نمایندگان مجلس از وزیر اطلاعات اشاره کرد و گفت: بحث نحوه خروج کاوه مدنی از کشور و اینکه چگونه برخی از افراد علی‌رغم دریافت استعلام دو تابعیتی بودن و رد صلاحیت شدن از سوی وزارت اطلاعات باز هم در دستگاه‌های اجرایی مشغول به کار می شوند، از دیگر محورهای سوال از علوی است.

منبع: تسنیم
دسته بندی: آخرین اخبار, سیاسی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

<script>