نخستین لژیونر بوکس ایران در لیگ جهانی قزاقستان گفت: محمد ستارپور یکی از قهرمانان، مدال آوران بازی‌های آسیایی و قهرمانی آسیا است که سال‌ها در تیم ملی افتخار آفرینی کرده و با کوله باری از تجربه آماده است تا دوباره به بوکس کشورمان خدمت کند.

 به گزارش بسیج پرس, احسان روزبهانی در پاسخ به این سوال که آیا تمرینات شما همچنان در ایران پیگیر می‌شود یا خیر، گفت: برای بازگشت به آلمان و تمرین در باشگاه “بن سی” تمام کارهای اداری را از طریق وزارت امور خارجه آلمان انجام داده‌ام و منتظر روادیدم هستم تا دوباره به آلمان بازگردم. به همین دلیل فعلا زیر نظر اکبر احدی سرمربی تیم ملی کشورمان تمریناتم را پیگیری می‌کنم.

اولین بوکسور حرفه‌ای ایران در لیگ APB و دارنده کمربند قهرمانی در لیگ حرفه‌ای در پاسخ به این سوال کهآیا به نظر شما کمیته ملی المپیک می‌توانست سهمیه بیشتری به بوکس ایران برای اعزام به بازی‌های آسیایی بدهد یا خیر،‌گفت: تا جایی که من اطلاع دارم سه نفر به بازی‌های آسیایی اعزام خواهند شد و گویا دیگر تغییراتی در ترکیب اعزامی ایجاد نخواهد شد؛ کار سرمربی تیم ملی با این شرایط بسیار سخت است. به هر حال در تصمیمی عجیب در این دوره از بازی‌های آسیای اوزان سنگین حضور نخواهند داشت و کار برای بوکس ایران در اندونزی سخت خواهد بود. ای کاش حداقل سهمیه بوکس ایران در اندونزی بیش از این سه نفر بود تا ملی‌پوشان کشورمان در این رقابت‌های بزرگ حضور پیدا می کردند.

دارنده نشان برنز بازی‌های آسیایی اینچئون در پاسخ به این سوال که به نظر شما چه کسی بهترین گزینه برای ریاست هیات بوکس استان تهران است، گفت: محمد ستارپور یکی از قهرمانان، مدال آوران بازی‌های آسیایی و قهرمانی آسیا است که سال در تیم ملی افتخار آفرینی کرده و با کوله باری از تجربه آماده است تا دوباره به بوکس کشورمان خدمت کند. او از جنس بوکس است و توانایی، پتانسیل بسیار بالایی برای مدیریت در هیات بوکس استان تهران را دارد و این تنها نظر شخصی من نیست. تمام ملی‌پوشان سرشناس بوکس کشورمان مسئولان فدراسیون و کادر فنی نیز بارها و بارها به این موضوع اشاره کرده‌ا‌ند که ستارپور بهترین گزینه برای بوکس هیات تهران است. چون ستارپور تمام سختی‌های این رشته را لمس کرده و به خوبی می‌تواند شرایطبوکسورهای تهران را درک کند. زمانی که او سرپرست استان تهران نیز بود رسیدگی‌های زیادی به بوکس شد.

نفرپنجم المپیک ۲۰۱۲ لندن  در ادامه صحبت‌های خود، عنوان کرد: من با مسئولان فدراسیون صحبت‌هایی داشتم و به آنها نیز گفتم هیچ کسی جز ستارپور نمی‌تواند بوکس استان تهران را سربلند کند. دو سال گذشته با حضور ستارپور در بوکس تهران ما عناوین نایب قهرمانی و سومی را در مسابقات قهرمانی کشور کسب کرده‌ایم. این در حالی است که در گذشته بوکس استان تهران در جایگاه چهاردهم تا بیستم قرار گرفته است و قطعا با برنامه‌ریزی ستارپور بوده که چنین تحولی در بوکس تهران بوجود آمده است. خوشبختانه در حال حاضر سجاد محمدپور، امید احمدی صفا، شاهین موسوی، سجاد کاظم‌زاده و بنده از بوکسورهای استان تهران هستیم که فیکس تیم ملی بوکس کشورمان هستیم. این نشان از موفقیت مدیریت بوکس استان تهران است. امیدوارم طی یک ماه آینده که قرار است مجمع انتخابات ریاست بوکس استان تهران برگزار شود، ستارپور به حق واقعی خود برسد. او لیاقت ریاست در بوکس استان تهران را دارد.

دسته بندی: رزمی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

<script>