روحیه جهادی و انقلابی راهگشای عبور از بحران‌هاستبه گزارش بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛ از قم، «احمد امیرآبادی فراهانی» امروز در آئین رونمایی از پروژه‌ها و طرح‌های امدادی جمعیت هلال احمر استان اظهار داشت: سازمان هلال احمر مرز و رنگ و پوست نمی‌شناسد و تلاش‌های انشان دوستانه‌ای در داخل و خارج از کشور دارد، این تلاش در مکتب و اعتقادات ما اجری مضاعف دارد.

نماینده مردم قم در مجلس افزود: قم مرکز انقلاب اسلامی است و به دلیل وجود حرم مطهر و جمکران و زائر پذیری باید پایگاه‌ها و امداد هوایی آن تقویت شود، به ویژه وقتی چندین میلیون خودرو از قم عبور می‌کند باید نگاه ویژه‌ای به راه‌های مواصلاتی آن داشت.

وی تصریح کرد: نیرو‌های جمعیت هلال احمر با کمترین دریافتی و داوطلبانه در عرصه خدمت حاضرند و با اخلاص و جانفشانی در مواجهه با حوادث و بحران‌ها تلاش می‌کنند، ما آماده ایم در مجلس به جمعیت هلال احمر در سطح کلان کمک ویژه‌ای انجام دهیم.

امیرآبادی خاطرنشان کرد: در این وضعیت کرونا و تحریم‌های ناجوانمردانه، اداره کشور کاری هنرمندانه بوده و در حال حاضر روحیه جهادی و انقلابی دولتمردان، راهگشای عبور از بحران‌هاست.

وی گفت: وجود خیرین در قم، نعمت و برکت است و در جریان کرونا دو ستاد فعال شامل مجمع خیرین سلامت و قرارگاه مردمی کریمه اهل بیت (ع) در کنار هم فعال بودند و خدمات زیادی انجام دادند، به طوری که قرارگاه کریمه اهل بیت (ع)، بیش از ۹ میلیارد تومان جمع‌آوری کرد و به بسیاری از اقشار ضعیف، کمک‌های خوبی انجام شد.

امیرآبادی افزود: مجمع خیرین سلامت در تهیه اقلام بیمارستانی و اورژانس و آی سی یو کار‌های بزرگی انجام دادند و دستگاه‌های مجهزی خریداری شد و با وجود اینکه اکثر خیرین که از تولیدکنندگان بودند خودشان دچار مشکلاتی بودند، اما دست از کار خیر برنداشتند و با همه توان کمک کردند.

انتهای پیام/