به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‎‌پرس، ویژه‌برنامه گفت‌وگومحور «حس مشترک» به تهیه‌کنندگی پویان هدایتی در بیست و دومین قسمت که روز جمعه ۱۸ مهرماه روی آنتن می‌رود، میزبان مهدی سلوکی بازیگر سینما و تلویزیون و ناصر ایروانی‌منش رئیس بیمارستان بازرگانان می‌شود.

مهدی سلوکی در این برنامه از جسارت و مظلومیت امام حسین (ع)، دردناک‌ترین اتفاق واقعه عاشورا، آرزوی بازی در نقش حضرت علی اکبر (ع) و دیدگاهش نسبت به بخشش، وقف و اهدای عضو می‌گوید.

همچنین ناصر ایروانی منش داستان وقف بیمارستان بازرگانان را در این برنامه بازگو می‌کند.

این ویژه‌برنامه ۳۰ قسمتی در کنار گفت‌وگو با شخصیت‌های مطرح سینما، تلویزیون و ورزشکاران درباره تجربه‌های معنوی و ارادتشان به امام حسین (ع)، میزبان واقفینی از سراسر کشور خواهد بود تا درباره فرهنگ ارزشمند وقف با آنها گفت‌وگو کند.

در کنار این مهمانان، کادر درمانی و افرادی که به نوعی زندگی‌شان به محرم گره خورده و گام‌های ارزشمندی برای رضای خدا و خدمت به خلق برداشته‌اند، مقابل دوربین این برنامه قرار خواهند گرفت.

همچنین بینندگان این برنامه و عاشقان اهل بیت (ع) می‌توانند با ارسال جمله‌های عاشقانه خود درباره سالار شهیدان امام حسین (ع) یا خاطرات خود از وقف به شماره ۳۰۰۰۰۲۱۰ به قید قرعه برنده انگشتر سنگ مزار امام حسین (ع)، تربت مطهر آن حضرت و سفر به کربلای معلی پس از باز شدن مرزها شوند.

پیش از این، بازیگرانی از جمله امین زندگانی، فرهاد جم، رضا توکلی، سپیده خداوردی، محمدرضا طالقانی، کوروش سلیمانی، کاوه سماک باشی، سیاوش مفیدی، علی صالحی، امیر غفارمنش، شهره سلطانی، رضا رویگری، یوسف صیادی، رضا بنفشه‌خواه و مهران رجبی، جلیل فرجاد، جعفر دهقان، عنایت بخشی و امیرمحمد زند در این برنامه حضور داشته‌اند.

«حس مشترک» به تهیه‌کنندگی پویان هدایتی کاری از گروه معارف شبکه دو با مشارکت سازمان اوقاف و امور خیریه است که در ایام محرم و صفر هر شب بعد از خبر ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می‌شود؛ همچنین بازپخش این برنامه روز بعد در ساعت‌های ۰۶:۴۰ و ۱۴ از شبکه دو سیما خواهد بود.

انتهای پیام/ ۱۲۱