رزمندگان با روحیه شهادت طلبی و جهاد در تاریخ ماندگار شدندسردار محمد شرفی جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛، با بیان اینکه در هیچ عصری به اندازه دوران دفاع مقدس دچار مشکلات نبودیم، اظهار داشت: دشمن پس از پیروزی انقلاب اسلامی برای شکست انقلاب نوپای ما دست به هرکاری زد.

وی با اشاره به اینکه صدام به پشتیبانی قدرت‌های غرب و شرق آعازگر جنگ بود، گفت: در زمان آغاز جنگ جمهوری اسلامی ایران به سبب انقلاب اسلامی مشکلات زیادی داشت؛ ارتش شرایط خاص و ویژه ای داشت و مستشاران آمریکایی از ایران فرار کرده بودند.

سردار شرفی خاطرنشان کرد: ایران با تمام نداری‌ها زمانی که صدام حمله کرد با تمام توان به مقابله با لشکرهای مکانیه رژیم بعث عراق پرداختند.

جانشین معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: جوانان برای دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی و حضرت امام‌ خمینی (ره) به جبهه‌ها اعزام شدند و جبهه‌ها قربانگاه بهترین جوانان ما شد.

وی با بیان اینکه جوانان ما با تقدیم جان خود نگذاشتند دشمن وجبی از خاک ما را تصرف کند، گفت: رزمندگان با تاسی از امام حسین و روحیه شهادت طلبی و جهاد در تاریخ ماندگار شدند.

انتهای پیام/ ۲۴۱