[ad_1]

ذره‌ای شک در درون‌مان به جایگاه ولایت مطلقه ولی‌فقیه نداریمبه گزارش بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛ از ساری، «عقیله ملازاده سورکی» مادر شهید مدافع حرم «محمود رادمهر» امشب در مراسم وداع با شهدای خان‌طومان در بوستان ولایت ساری اظهار داشت: سلام من به پدران و مادران و همسرانی که از جان عزیزترین عزیزانشان گذشتند و عزیزانشان را راهی جبهه حق علیه باطل کردند؛ زبان را به تکبیر باز کردند و با گفتن تکبیر بر گوش عالم، عالم و آدم را به حیرت آوردند تا انتقام خودشان را در دفتر عالم ثبت کردند و  هزاران درود و سلام بر این شهدا و همسران و فرزندانشان باشد.

وی افزود: شهدای مدافع حرم برای حفظ امنیت و آرامش مردم ما فرسنگ‌ها دورتر از محدوده جغرافیایی ما حرکت کردند و این امنیت را حاصل کردند.

ملازاده سورکی ادامه داد: این شهدا فرزندانی هستند که از تعلقات خود دست کشیدند و برای دفاع از اسلام و نوامیس پا به سرزمین دیگری گذاشتند و با کفر مبارزه کردند، در میان این مجاهدان کسانی بودند که به عهد خودشان صادقانه عمل کردند و به شهادت رسیدند و بسیاری از این مجاهدان نیز در حال انجام وظیفه هستند.

وی افزود: شهدای مدافع حرم سر از پا نشناخته برای رفتن به دفاع از حرم زینب (س) به قدری مشتاقانه حرکت کردند که از اشتیاق آن‌ها ملائک هم به تعجب درآمدند؛ شهدایی که از بچه‌های خردسال و از نوزادانی که به دنیا نیامده و از همسران جوان، پدر و مادر، برادران و خواهر گذشتند و وجود خودشان را به خداوند هدیه کردند.

مادر شهید رادمهر ادامه داد: شهدا در این میان از معابر سخت و صعب‌العبور گذشتند و از وسوسه شیطانی جن و انس دور شده با خودساختگی و تزکیه درونی توانستند در مقابل دشمنان بیرونی که به اسلام حمله کردند بایستند.

وی بیان کرد:  اگر کل مخلوقات عالم را تبدیل به قلم کنند و آب‌ها تبدیل به جوهر شوند و آن‌هایی که مغز متفکر عالم هستند قلم به دست بگیرند هیچ‌کس نمی‌تواتد مجاهدت‌های این عزیزان را بنویسد و به ما بشناساند، شهدای مدافع حرم ما به طریقی حرکت کردند که مقام معظم رهبری می‌فرماید هر کدامشان اجر و پاداش دو شهید را داشتند.

مادر شهید رادمهر ضمن تقدیر از مردمی که در مراسم وداع با شهدا حضور پیدا کردند بر حمایت از ولی فقیه تأکید کرد و گفت: در حمایت مطلقه از ولی فقیه باید تلاش کنیم و خدا را شاکریم که ذره‌ای شک در درون‌مان به جایگاه ولایت مطلقه ولی فقیه نداریم.

انتهای پیام/

[ad_2]