به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از یزد حجت الاسلام «مظفر سالاری»، مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد یزد، به همراه «حسین زارع‌زاده» فرماندار مهریز و «محمدحسن زارعیان» رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهریز با مادر شهید «علی‌کبر کوروش‌فر» دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار «فاطمه ایزدپناه» مادر شهید کوروش‌فر در خصوص ارتباط خود با فرزندش مطالبی را ارائه کرد که مورد توجه مسئولان قرار گرفت.

دیدار مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد یزد با مادر شهید «کوروش‌فر»

فاطمه ایزدپناه که مدیر مسئول یکی از کانون‌های مساجد شهرستان مهریز بود در این نشست گفت: دو روز پیش پسرم به خوابم آمد و درب را زد و گفت که میهمان داریم و خبری مبنی بر حضور میهمان در خانه به من داد و من نیز آماده بودم که به یکباره مسئول فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهریز با من تماس گرفت و از این برنامه خبر داد.

دیدار مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد یزد با مادر شهید «کوروش‌فر»

مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری نورالزهرا مهریز ادامه داد: من از همان ابتدای شهادت فرزندم با وی ارتباط داشتم زیر معتقدم که همان‌طور که در قرآن بیان شده، شهدا زنده‌اند و این ارتباط من با فرزندم هنوز قطع نشده‌است.

این مادر شهید گفت: زمانی که فرزندم به شهادت رسید وقتی که می‌خواستیم پیکرش را به خاک بسپاریم در هنگام نماز، دیدم که زبانش با من آیه‌ای از قرآن را می‌خواند و تکرار می‌کند و از همان موقع فهمیدم که فرزندم زنده است و می توانم با او ارتباط بر قرار کنم.

دیدار مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد یزد با مادر شهید «کوروش‌فر»

حجت الاسلام مظفر سالاری، مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد یزد نیز در این نشست با اشاره به فضائل شهدا گفت: امیدواریم با توجه به مسئولیتی که داریم بتوانیم کاری کنیم که شرمنده شهدا نشویم.

وی بیان کرد: معتقدیم که خانواده شهدا نیز هم‌چون شهدا مایه برکت هستند و ما نیز باید از این ظرفیتی که خداوند در اختیارمان قرار داده به خوبی استفاده کنیم.

حسین زارع زاده فرماندار مهریز نیز در این نشست گفت: خانم ایزدپناه به عنوان فردی فعال فرهنگی هستند که حدود ۴۰ سال در زمینه فعالیت های قرآنی و فرهنگی در شهرستان فعالیت می‌کنند.

وی افزود: امیدواریم با حضور شما در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد که نقش بسیار مهمی در فرهنگ و هنر دینی  جامعه دارند جهشی اتفاق بیافتد و این کانون‌ها موجبات رونق بیشترمساجد را فراهم کنند.

فرماندار مهریز ادامه داد: انقلاب ما در واقع انقلاب فرهنگی بود، امروز مساله فرهنگ باید بیشتر مورد مطالبه و دغدغه همه ما و مردم باشد.

/انتهای پیام