به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از یاسوج، سردار «حسن حکمتیان» فرمانده تیپ ۴۸ فتح استان کهگیلویه و بویراحمد شامگاه شنبه با خانواده شهید «عبدالمحمد خرم‌روز» دیدار کرد.

دیدار فرمانده تیپ 48 فتح کهگیلویه و بویراحمد با خانواده شهید «عبدالمحمد خرم‌روز»

سردار «حسن حکمتیان» فرمانده تیپ ۴۸ فتح کهگیلویه و بویراحمد در این دیدار با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا، اظهار داشت: خداوند بزرگ را سپاسگزاریم که توفیق نصیب ما شد و در سالروز شهادت این شهید عزیز و گرانقدر، در جمع خانواده ایشان حضور پیدا کردیم.

وی با اشاره به آیاتی از قرآن در رابطه با جایگاه شهید و شهادت، افزود: شهدا از همه دلبستگی‌های دنیایی و از بالاترین دارایی خود یعنی جان شیرینشان گذشتند و از پوسته خودمحوری خارج شده و به خدا رسیدند.

فرمانده تیپ ۴۸ فتح کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه شهدا به ندای ملکوتی امامین انقلاب لبیک گفته و به تأسی از سرور و سالار شهیدان، با یزیدیان زمان جنگیدند، گفت: آنها از خاک بریدند و به افلاک رسیدند و بر پهن دشت آسمان بال گستراندند.

حکمتیان عنوان کرد: شهدا امروز همچون چراغی فروزان بر تارک عرش اعلا می‌درخشند و در مسیر هدایت ما به شریعت، ما را از گلوگاه‌هایی که شیطان برایمان پهن کرده، نجات می‌دهند.

وی با تأکید بر اهمیت تکریم خانواده‌های شهدا، گفت: خانواده‌های شهدا، شایسته‌ترین انسان، بهترین پدر، همسر و برادر خود را از دست دادند و به واسطه همراهی و همسویی با شهید، جایگاه ویژه‌ای دارند، بنابراین بر همه ما لازم است که آنها را تکریم کنیم.

فرمانده تیپ ۴۸ فتح کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه شهدا نیازی به ما ندارند، زیرا آنها با خدای خود معامله کردند، ابراز کرد: خانواده‌های شهدا هم نیازی به ما ندارند، بلکه این ما هستیم که با حضور در جمع آنها، روحیه می‌گیریم.

حکمتیان گفت: هدف از دیدار با خانواده‌های شهدا، تجدید عهد و پیمان با آرمان‌های شهدا است تا به شهدا بگوییم که ما رهروان شما هستیم و برای اینکه پا جای پای شما بگذاریم نیازمند دعایتان هستیم.

شهید «عبدالمحمد خرمروز» از شهدای والامقام استان کهگیلویه و بویراحمد است که در تابستان سال ۱۳۹۰ در عملیات مقابله با گروهک تروریستی پژاک به درجه رفیع شهادت نایل آمد.

 انتهای پیام/