دولتمردان مسئله اقتصاد مقاومتی را سرلوحه کار خود قرار دهندبه گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس، مسعود خاتمی در گفت‌وگویی، به مسئله مهم و اساسی اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: دولتمردان باید به مسئله اساسی و مهم اقتصاد مقاومتی اعتقاد داشته باشند تا که این کار صورت بپذیرد.

وی در ادامه افزود: رهبر معظم انقلاب در این سال‌های اخیر به صورت مداوم روی محقق شدن مسئله اقتصاد مقاومتی تاکید داشتند و این امر هم تنها با تکیه بر توان داخلی به منصه ظهور خواهد رسید، اما متاسفانه در این رابطه کم‌کاری صورت گرفته است.

نماینده خوانسار و گلپایگان با اشاره به اینکه برای محقق شدن اقتصاد مقاومتی باید همه ظرفیت های موجود کشور فعال شوند، اظهار کرد: ما باید به نیروهای کشورمان اطمینان کافی را داشته باشیم ضمن اینکه منابع لازم را هم برای محقق شدن اقتصاد مقاومتی دارا هستیم.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم در ادامه افزود: اگر به گونه‌ای عمل شود که ظرفیت‌های موجود در کشور فعال شوند وضعیت اقتصادی ما متحول خواهد شد، اما متاسفانه این باور در وجود دولتمردان ما نهادینه نشده است؛ بنابراین وقتی برای محقق شدن اقتصاد مقاومتی یک اعتقاد راسخی وجود داشته باشد و دولتمردان همیشه نگاه خود را معطوف به بیرون نکنند گره‌های اقتصادی باز خواهند شد.

خاتمی تاکید کرد: در حال حاضر که با شدیدترین تحریم‌های دشمنان مواجه شدیم باید روی پای خود ایستادگی کنیم تا مشکلات اقتصادی را با همه پتانسیل‌های موجود کشور حل کنیم و البته به سهولت با تکیه بر توان داخلی می‌توانیم تولید را بالا ببریم که این زمینه ساز خوبی برای رشد اقتصادی کشورمان خواهد بود.

منبع: خانه ملت

انتهای پیام/۳۴۱