دعوت از عموم مردم برای مشارکت در نهضت کمک مؤمنانهبه گزارش دفاع‌پرس از کرمان، در راستای اجرای مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه، سردار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله کرمان با صدور پیامی از عموم مردم استان دعوت کرد با مشارکت در نهضت کمک مومنانه انفاق بزرگ در استان کرمان رقم بخورد. متن پیام بدین شرح است:

مردم عزیز، مومن، نجیب، انقلابی و ولایتمدار استان کرمان

سلام علیکم

با صلوات بر حضرت محمد و آل محمد همان گونه که مستحضرید ویروس منحوس و مرموز کرونا در این ۵ ماه گذشته به دلیل ایجاد محدودیت در بحث اشتغال و تردد باعث شد تا عده‌ای از هموطنان عزیزمان که نان‌آور خانواده بودند، اشتغال خود را از دست داده و دچار مشکلات معیشتی گردند؛ لذا به فرمان امام المسلمین امام خامنه‌ای عزیز، سپاه ثارالله استان کرمان با کمک سایر نهاد‌های انقلابی، مسئولین اجرایی و خیرین استان از نیمه شعبان تاکنون اقدام به برگزاری سه مرحله رزمایش کمک مومنانه نموده که این کار بسیار بزرگ و تحسین برانگیز دل بسیاری از مومنان را شاد و بهترین جلوه زیبایی انفاق را به نمایش گذاشته و قطعا آثار وضعی آن جاودانه خواهد بود. در نظر داریم این کار خداپسندانه را با تلاش شما مردم مومن، نجیب و ولایتمدار استان کرمان در سه مرحله دیگر به حول و قوه الهی اجرایی نماییم.

مرحله اول: دهه امامت و ولایت از عید سعید قربان تا عید سعید غدیر

مرحله دوم: از اول محرم تا عاشورای حسینی

مرحله سوم: از اربعین حسینی تا رحلت جانگداز پیامبر اعظم (ص) وشهادت امام رضا (ع)

و برای انجام این رسالت بزرگ و ارزشمند قرارگاه‌های امام حسن مجتبی (ع) را در مرکز و شهرستان‌های استان با محوریت مساجد، پایگاه‌ها و امامان جماعت مساجد و محله‌ها، مجددا فعال نموده‌ایم.

امیدواریم در اجرای این مرحله از طرح، با هوشمندی و حرکت اعتقادی شما مردم عزیز، انفاق و جهاد دیگری رقم خورد تا بدینوسیله گوشه‌ای از آلام هموطنان عزیزی که دچار مشکلات معیشتی شده‌اند، کاسته شود.

برای انجام این کار مهم فرزندان شما در سپاه و بسیج آمادگی لازم برای جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی شما مردم عزیز را دارند. امیدوارم ان‌شالله با همت شما کار بزرگی که مورد عنایت حضرت حق و ائمه هدی (ع) باشد، انجام پذیرد.

انتهای پیام/ ۲۲۱