به گزارش خبرنگار بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛ از بوشهر، شهید «نادر مهدوی» در تاریخ ۱۳۴۲/۳/۱۴، در روستای «نوکار» از توابع شهرستان «دشتی» دیده به جهان گشود. ۱۷ ساله که بود راهی جبهه‌های نبرد شد و پس از گذراندن دوره‌های آموزشی، لباس سبز مقدس پاسداری را بر تن کرد.

۱۶ مهر سال ۱۳۶۶ بود که دریادلان نیروی دریایی سپاه به فرماندهی وی در امواج نیلگون خلیج همیشه فارس در حوالی جزیره فارسی، به‌طور مستقیم با نیرو‌های نظامی آمریکایی که به آب‌های سرزمینی ایران اسلامی تجاوز کرده بودند، درگیر شده و حماسه‌ای جاوید را خلق کردند که در تاریخ ثبت شد و حماسه «نادر» برای همیشه به‌عنوان مُهری یادگار بر سند بطلان آمریکا و اذهان جنایت‌کاران خون‌خوار خشک شد.

دشمن واقعی خود را استکبار جهانی به سرکردگی «آمریکا» می‌دانیم

وصیت‌نامه سردار شهید «نادر مهدوی»:

سلام بر محمد (ص) که با خدمات خود، سعادت و شرافت را برای انسانیت تضمین کرد و درود بر حضرت مهدی (عج) و نائب بر حقش امام خمینی (ره) و امت حزب‌الله و از خودگذشته. درود و سلام خدا بر شما باد که با حضور دائم خود در صحنه، اسلام عزیز و امام را یاری کردید.

برادران عزیز و خواهران محترم! امروز اسلام با خون انسان‌های پاکدل و معصوم، همچون حسین بن علی (ع) و قاسم بن الحسن (ع) و با زحمات شبانه‌روزی رسول اکرم (ص) باقیمانده است. بهای این مکتب، تحمل اسارت موسی بن جعفر (ع) سمبل مقاومت و ایثار، جگر پاشیده‌شده‌ امام رضا (ع) و دیگر شهدای اسلام بوده است. گذشتگان، با جان و همه وجود، از این مکتب دفاع کردند و به ما سپردند؛ اما امروز، دشمنان قسم‌خورده‌ ما، فرزندان «معاویه بن ابی‌سفیان» و عمروعاص‌ها، به طور مصمم، عزم نابودی قرآن کریم دارند و راه «یزید بن معاویه» را دنبال می‌کنند.

امروز دشمن ما صدام نیست؛ امروز دشمن ما حزب بعث نیست؛ این‌ها عروسک‌های کوکی استکبارند و ما دشمن واقعی خود را استکبار جهانی، به سرکردگی آمریکا می‌دانیم. شرق و غرب، گذشته از اختلافات درونی خود، متحدانه موضعی خصمانه در برابر اسلام گرفته‌اند. بدانید که امروز، شرافت و عزت، در سایه‌ جهاد و ایثار و شمشیر است. بکشید دشمنان اسلام و دین خدا را؛ تا فکر تجاوز و غارت را در سر نپرورانند.

خداوند گاهی با غضب و گاهی با رحمت خود، ما را امتحان می‌نماید. امروز، وسیله امتحان ما جنگ و بسیج است. بر هر فرد مسلمان که سحرگاه بر می‌خیزد و ندای «لااله الا الله» را سر می‌دهد و خواب گران را فدای شرافت و انسانیت می‌کند، واجب است که در این امتحان، شرکت کرده، یا با شهادت و یا با مدفون نمودن دشمن، پیروزمندانه به درآید.

در دریای مرگ شنا کنید تا به ساحل پیروزی برسید.‌ ای به ظاهر زندگان! آگاه باشید که قافله‌ مرگ، همچنان به مقصد نیستی در حرکت است؛ شما نیز امور دنیوی را کنار گذاشته و بدان ملحق شوید. سعی کنید این مرگ را با چشمان باز و جسورانه انتخاب کنند. قبل از آن‌که در چنگال مخوفش گرفتار شوید، دل از دنیا برکنید و پا در عرصه‌ میدان بگذارید و علیه دشمنان اسلام برزمید که در این نبرد، چه کشته شوید و چه بکشید، پیروزید.

اکنون من به پیروی از امام‌حسین (ع) پای در چکمه کرده به جبهه می‌روم. به جبهه رفتن یعنی به معشوق خود پیوستن. امیدوارم چه با قلیل‌خدمتی که بدان قادرم، و چه ان‌شاءالله با شهادتم، به وظیفه الهی خود که پروردگار عالم برایم منظور داشته عمل نمایم. عزیزانم! حسین زمان شدن، سخت است. حسین زمان شدن یا یزیدیان زمان را نابود کردن، جز با ساییدن تن در زیر تانک‌ها و تکه‌تکه شدن در زیر خمپاره‌ دشمن، امکان‌پذیر نیست. امت قهرمان! همچون گذشته، جز برای خدا کار نکنید؛ هدف‌تان فقط «الله»، کتاب‌تان قرآن و رهبرتان خمینی باشد.

پدر! مادر! برادر! همسر! و خواهرانم! اگر من شهید شدم، بدانید که کمال سعادت را یافته‌ام.

هیچ‌گونه ناراحتی به خود راه ندهید. بدانید که این مرگ را آگاهانه انتخاب نموده‌ام.

انتهای پیام/