[ad_1]

به گزارش خبرگزاری بسیج پرس علیرضا واحدی نیکبخت در حاشیه تمرین عصر امروز استقلال و در جمع خبرنگاران گفت: از دو ماه پیش هم می‌دانستیم که ورود استراماچونی به استقلال ممنوع است. اما متأسفانه عده‌ای با احساسات مردم بازی کردند و هواداران را به بازی گرفتند.

وی تاکید کرد: محمود فکری در سخت‌ترین شرایط هدایت استقلال را به عهده گرفت. دست او بسته بود و همه باید از او حمایت کنند. کادر فنی استقلال به خانه اصلی شأن بازگشتند. این کادر در گذشته زحمات زیادی برای استقلال کشیدند و مطمئناً می‌توانند در این تیم موفق باشند.

وی در مورد قهرمانی استقلال با محمود فکری گفت: خیلی زود است که در مورد قهرمانی صحبت کنیم. آبی پوشان در یارگیری مشکل داشتند اما استقلال همیشه استقلال است. شیر همیشه شیر است حتی اگر پیر شده باشد.

واحدی نیکبخت در ادامه گفت: استقلال کادر فنی بسیار خوبی دارد. آنها خاک این تیم را خوردند و به فکر سربلندی تیم هستند نه نابودی استقلال.

وی در پاسخ به این پرسش که برخی بازیکنان اگر مبلغ مورد نظر را نگیرند به قطر خواهند گرفت، افزود: متأسفانه مدیریت ضعیف که در استقلال وجود داشت قراردادهایی منعقد می‌کرد که بیشتر صوری بود آنها قراردادها را با افتخار رو می‌کردند زیرا مدیران قبلی فکر می‌کردند صاحب خانه هستند و نمی‌دانستند که مستاجرند و باید بروند.

هافبک پیشین استقلال گفت: خوشحالم که آنها از استقلال رفتند تا شاهد یک استقلال قوی باشیم.

وی در خصوص تمدید قرارداد با خارجی‌های استقلال هم گفت: در سالهای گذشته خارجی‌های زیادی به استقلال آمدند اما میلیچ و دیاباته از بهترین‌ها بودند. بنابراین اعتقاد دارم باید هر چه زودتر قرارداد آنها تمدید شود زیرا با تمدید قرارداد آنها هم دست فکری باز خواهد شد و هم استقلال نیمی از راه موفقیتش را طی کرده است.

واحدی نیکبخت در پاسخ به این سوال که شما گفته بودید مطمئنم که قائدی فروخته شده است گفت: امیدواریم که چنین اتفاقی رخ نداده باشد اما وقتی مدیران استقلال در این مورد صحبت می‌کنند این حس به وجود می‌آید که او فروخته شده است. مثل صیادمنش که می‌گفتند پولش را به شفر و استراماچونی داده اند اما معلوم نشد پول او کجا رفته است. امیدوارم مهدی را ارزان نفروشند. هواداران دیگر تحمل ندارند. این اتفاق نباید بیافتد. قائدی سرمایه باشگاه است. زمانی که خودم به استقلال آمدم از باشگاههای خارجی پیشنهاد داشتم.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود برخی بازیکنان برای استقلال طاقچه بالا می‌گذارند گفت: این جمله قشنگی نیست. بازیکن هر چقدر که دریافت می‌کند نوش جانش. آنها در سرما و گرما و دور از خانواده زندگی می‌کنند. شاید در بسکتبال و والیبال بیشتر از فوتبال پول بگیرند اما فوتبال همیشه جلوی چشم همه است و همه به قراردادهای بازیکنان فوتبال حساس هستند.

وی در پایان تاکید کرد: باشگاه استقلال همانند ویترین برای هنرنمایی می‌باشد. بین ستاره‌ها بازی کردن کار بزرگی است. امیدوارم باشگاه استقلال طوری رفتار کند که بازیکن به خودش اجازه برخی کارها را ندهد.

[ad_2]

منبع:مهر