[ad_1]

سرهنگ اسماعیل کوهساریان در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در تشریح این خبر اظهار کرد: حوالی ساعت ۵ عصر چهارشنبه بیست و پنجم تیرماه، تعدادی از اهالی محله کهریزک به کلانتری ۱۷۰ مراجعه اظهار داشتند، سکنه یک واحد مسکونی با همکاری یکدیگر به طور مستمر مواد مخدر را فروش و این موضوع باعث شده است که افراد مشکوکی به این مکان به طور مرتب در تردد باشند.

وی عنوان کرد: واحد مسکونی اعلامی تحت مراقبت‌های ویژه قرار گرفت و مأموران دریافتند که ۳ مرد و یک زن با همکاری یکدیگر به ازای دریافت اموال سرقتی به آنان مواد مخدر تحویل می‌دهند.

کلانتر محله کهریزک ابراز داشت: متهمان اغلب گوشی، ساعت، لوازم لوکس مالخری می‌کردند و نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی اعلام و تیمی از مأموران عملیات این پلیس بیست و پنجم تیرماه برای به نشانی اعلامی اعزام و موفق شدند در یک عملیات پلیسی هر ۴ متهم را دستگیر و مقدار زیادی اموال سرقتی از قبیل تلفن همراه، ساعت‌های لوکس، تعداد قابل توجهی ضبط و باند و لاستیک ماشین از آن مکان کشف کنند.

سرهنگ کوهساریان افزود: کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را حدود یک میلیارد ریال برآورد و در بررسی‌های بیشتر از پاتوق این افراد حدوداً ۳۰ گرم مواد مخدر کشف کردند.

رئیس کلانتری کهریزک گفت: در پایش های اطلاعاتی مشخص شد که هر ۴ متهم سابقه دار و دارای سابقه کیفر هستند؛ در نهایت پرونده‌ای در این خصوص تشکیل شد و هر چهار متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

[ad_2]

منبع:مهر