سرکرده گروهک النضال در چنگ سربازان گمنام امام زمان (عج) افتادبه گزارش گروه دفاعی امنیتی بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛ به نقل از روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت اطلاعات، با اقدامات تخصصی و ترکیبی سربازان گمنام امام زمان (عجل‌الله تعالی فرجه‌الشریف)، «فرج‌الله چعب» سرکرده گروهک تجزیه‌طلب حرکة النضال شناسایی و دستگیر شد.

سرکرده گروهک تجزیه‌طلب حرکة النضال در سال‌های اخیر قصد چندین عملیات بزرگ دیگر در تهران و خوزستان را داشت و اخیراً در حال برنامه‌ریزی برای هدایت عملیات تروریستی جدیدی بود که با اشراف اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عجل‌الله تعالی فرجه‌الشریف) ناکام ماند.

این گروهک که تحت حمایت مستقیم سرویس‌های اطلاعاتی عربستان و رژیم صهیونیستی قرار دارد، علی‌رغم صدور حکم بین‌المللی برای سرکردگان آن گروه، عملیات تروریستی در ایران را مدیریت می‌کرد.

عامل اصلی حمله تروریستی خونین ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ اهواز که اکنون در دستان وزارت اطلاعات قرار دارد، از دیگر عملیات تروریستی و خونین این گروهک نیز جزئیاتی بیان کرده است.

به گزارش بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛، برخی رسانه‌ها در تاریخ ۹ آبان‌ماه از دستگیری فرج‌الله چعب خبر داده بودند.

انتهای پیام/۳۴۱