دو هزار و 100 خیر به عنوان حامی جدید در شب های قدر برای عضویت در طرح اکرام و محسنین کمیته امداد استان تهران ثبت نام کردند.

به گزارش بسیج پرس ،معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان تهران گزارشی از تعداد حامیانی که در شب های قدر برای عضویت در طرح اکرام و محسنین این نهاد ثبت نام کرده‌اند، ارائه کرد.
محمدهادی سیف با بیان اینکه درشب های قدر و وبا ایجاد پایگاه‌های جذب حامی دو هزار و ۱۰۰ خیر برای عضویت در طرح اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد استان تهران ثبت نام کردند، گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون سه هزار و ۶۰۹ نفر به عنوان حامیان جدید طرح اکرام و محسنین اعلام آمادگی کردند.
وی ادامه داد: در مجموع و با اعلام آمادگی این خیران چهار هزار و ۲۳۷ نفر از ایتام و فرزندان محسنین از حمایت این افراد بهره مند می‌شوند.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان تهران با اشاره به پایگاه‌های جذب حامی شهرتهران در شب های قدربیان کرد: پایگاه جشن رمضان در بوستان گفتگو، حرم امامزاده صالح، حرم حضرت عبدالعظیم حسنی در شهر ری، مصلای تهران، تعدادی از ایستگاه های مترو و پایگاه های کمیته امداد در تمام شهرستان‌ها فعالیت داشتند.
سیف افزود: شهرقدس با جذب ۲۵۱، ملارد با ۲۳۴ و اداره منطقه ۱۵ تهران با۱۸۱ حامی بیشترین جذب را در شب های قدر داشته‌اند.
وی با اشاره به اینکه هم اکنون ۲۰ هزار یتیم وفرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان تهران هستند، گفت: ۷۵ هزار حامی خیر و نوع دوست از ایتام و فرزندان محسنین حمایت می‌کنند.
سیف یادآور شد: حامیان نوع دوست طرح اکرام ایتام و محسنین در استان تهران سال ۹۶ بیش از ۶۰ میلیارد و ۶۲۵ میلیون تومان به صورت نقدی و غیر نقدی به فرزندان معنوی خود کمک کردند.

دسته بندی: اجتماعی, جامعه, سلامت و رفاهی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

<script>