طبق فرمایش رهبر انقلاب، هر جا که خللی وجود دارد باید بسیج حضور پیدا کند

به گزارش بسیج پرس ؛سردار کاظم یزدانی، رئیس سازمان ورزش بسیج تهران بزرگ در گفتگو با خبرگزاری بسیج پرس در رابطه با تشریح برنامه ها و سیاست های این سازمان اظهار داشت: ما در نشستی که صبح امروز برگزار شد در خدمت دست اندرکاران ورزش بسیج کشور و همچنین برخی از مسئولین تربیت بدنی بودیم. آقای آذرنوش نیز که مسئولیت بسیج ورزشکاران کشور را برعهد دارند در این نشست حضور داشتند. در واقع هدف ما از برگزاری این نشست، تشریح برنامه‌های امسال توسط این عزیزان بود و اینکه طی گفت و شنودی که صورت می‌گیرد بتوانیم اقدامات موفقی را در بحث مأموریت‌های فرهنگی بسیج ورزشکاران در سال جاری انجام دهیم.
وی در ادامه افزود: امیدواریم هر چه زودتر کارها آغاز شود و بتوانیم اقدامات خوبی را بر اساس انتظاراتی که مقام معظم رهبری از ما اهالی ورزش در مباحث ارتقای اخلاق و معنویت در ورزش و شور و نشاط و سلامت مردم دارند، انجام دهیم. طبق فرمایش رهبر انقلاب، هر جا که خللی وجود دارد باید بسیج حضور پیدا کند. وظیفه ما نیز این است که به متولیان ورزش کشور در بحث فرهنگی و تربیت بدنی کمک کنیم تا بتوانیم در جهت سلامتی و کاهش استرس کلان شهر تهران که ۱۲ میلیون جمعیت دارد، قدم برداریم.
سردار یزدانی در خصوص زمان عملی شدن این اقدامات ابراز داشت: برخی از برنامه‌هایمان از هفته گذشته آغاز شده است. افتتاحیه ورزش‌های بومی-محلی را هفته گذشته در پارک نرگس در منطقه اکباتان برگزار کردیم. این طرح شامل برگزاری بیش از ده‌ها مسابقه است و تا انتهای سال توسط رده‌های مختلف از جمله حوزه‌ها و نواحی برگزار می‌شود. بخش ورزش‌های رزمی هم آغاز به کار کرده است و بعضی از بخش‌ها هم مثل جام رمضان در ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود. بخش‌های دیگری هم مثل تربیت نیروی انسانی و برگزاری مسابقات قهرمانی کشوری برگزار خواهد شد و هر رده‌ای که متولی است باید از ظرفیت پایگاه‌ها، حوزه‌ها و نواحی استفاده کند تا انشاالله برنامه‌ها به خوبی پیش برود.

دسته بندی: اخبار ویژه, بسیج و سپاه, مصاحبه برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

<script>