به گزارش خبرنگار بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛ از خرم آباد، «سید موسی خادمی» استاندار لرستان امروز یکشنبه در جلسه شورای سیاستگذاری ستاد کنگره ملی ۶ هزار و ۳۰۰ شهید استان لرستان ضمن تقدیر از نماینده ولی فقیه در استان و فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) ابراز امیدواری کرد که انجام این وظیفه سنگین به بهترین وجه ممکن صورت پذیرد.

وی افزود: با توجه به اینکه یکی از فلسفه‌های این امر هدایت پروژه‌ها و عملیاتی کردن آنها در جهت برگزاری کنگره بزرگداشت شهدای استان لرستان است لازم است کمیته‌های مختلف استانی و شهرستانی فضای حاکم بر استان را به این سمت و سو سوق دهند.

استاندار لرستان با بیان اینکه در جریان این مسیر قرار گرفتن، سعادت و توفیقی الهی است که نصیب افراد می‌شود، گفت: لازم است همه اعضا با انسجام بخشی از این مسئولیت را تقبل کرده و آن را به سرانجام برسانیم.

خادمی ابراز داشت: در این جلسه نکات اصلی کار مشخص شده و وظایف کمیته‌ها و نحوه تأمین منابع بررسی شد.

وی اضافه کرد: شعارها و موضوعات کنگره می‌تواند به عنوان مثال با محوریت چگونگی رزم و مجاهدت رزمندگان و یا توجه به والدین شهدا باشد.

استاندار لرستان با تاکید بر لزوم شناخت خانواده شهدا گفت: اهمیت شناخت محیط و فضایی که باعث تربیت این افراد وارسته شده است موضوع مهمی است که قابل تأمل است.

خادمی بر فعال شدن دبیرخانه و بخش‌های فرهنگی ستاد تاکید کرد و افزود: لازم است به سمت اموری حرکت کنیم که ماندگاری بیشتری داشته باشند و هزینه‌های جاری کمتر شده و به سرمایه‌گذاری متمایل شود.

وی با اشاره به مردمی بودن این کنگره بر حضور همه اقشار و همه دستگاه‌های دولتی و خصوصی تاکید و بر ضرورت فعالیت ستادهای شهرستانی متناظر با ستاد استانی تاکید کرد.

انتهای پیام/