امروز برای شما مقاله بررسی رفتار شمع تحت نیرو های افقی در داخل خاک های لایه ای با استفاده از روش المان محدود را آماده کرده ایم که می توانید آن را در زیر به صورت کاملا رایگان دانلود و استفاده نمایید. . رمز فایل:www.jozveha.com . چکیده مقاله: شمع ها اغلب علاوه بر بار قائم […]

امروز برای شما مقاله بررسی رفتار شمع تحت نیرو های افقی در داخل خاک های لایه ای با استفاده از روش المان محدود را آماده کرده ایم که می توانید آن را در زیر به صورت کاملا رایگان دانلود و استفاده نمایید.

.

download

رمز فایل:www.jozveha.com

.

چکیده مقاله:

شمع ها اغلب علاوه بر بار قائم تحت اثر نیروهای جانبی قرار دارند. برای مثال در سازه اسکله ها، دیوارهای حایل و پل ها. چنانچه نسبت نیروهای جانبی به نیروهای قائم کوچک باشد از نیروهای جانبی صرفنظر می شود در غیر این صورت تحلیل شمع تحت اثر بار جانبی الزامی بوده و بایستی با روش های مناسب اثر بار جانبی بر رفتار شمع تحلیل شود. در این مقاله، هدف، مد لسازی شمع و بررسی رفتار آن تحت اثر بار جانبی در داخل خا کهای رسی، ماس های و همچنین خا کهای لایه ای با استفاده از نرم افزار Geo-Slope/Sigma-w و مقایسه نمودارهای جابجایی نوک انتهایی شمع، جابجایی در طول شمع و لنگر خمشی برای هر کدام از مدل ها می باشد.

دسته بندی: بانک مقالات برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

<script>