به گزارش دفاع‌پرس از یزد، نشست ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی یزد با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار و در خصوص مسائل مختلف بحث و تبادل‌نظر شد.

حجت ‌الاسلام «عباس زارع» در این نشست با اشاره به جایگاه و نقش مهم دانشگاه در هدایت جامعه گفت: دانشگاه محلی برای شکوفایی علمی و فرهنگی دانشجویان است.

 

وی با قدردانی از همکاری و مساعدت مسئولان دانشگاه با بنیاد در راستای ارتقای سطح علمی دانشجویان شاهد و ایثارگر تصریح کرد: تلاش مسئولان دانشگاه در ارائه خدمت ستودنی است و این نشان از روحیه ایثارگرانه آنان دارد.

 

زارع افزود: دغدغه مسئولان دانشگاه ارزشمند است و همواره در خصوص دانشجویان شاهد و ایثارگر لطف و محبت داشته و دارند و در سطح کشور زبانزد هستند.

مدیرکل بنیاد شهید یزد با تأکید بر لزوم نیازسنجی در هنگام انتخاب رشته اظهار کرد: متأسفانه اکثر جوانان به دنبال اشتغال در دستگاه‌های دولتی هستند که ظرفیت محدودی دارند و لازم است با مشاوره صحیح دانشجویان به مسیر صحیح هدایت شوند و با توجه به نیاز بازار کار انتخاب رشته کنند.

حجت‌الاسلام عباس زارع با تقدیر از تلاش اساتید دلسوز دانشگاه گفت: دانشگاه آزاد با حضور اساتید متعهد و دلسوز که به‌خوبی نقش پدرانه خود را ایفا می‌کنند، در تمام زمینه‌ها ازجمله حرکت‌های جهادی، فعالیت‌های آموزشی و دفاع از حریم اهل‌بیت عصمت و طهارت پیشگاه است.

در پایان این نشست از تلاش‌های محمدکاظم وکیل مسئول سابق ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه تقدیر و مجید دشت افشان به‌عنوان مدیر جدید دفتر شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی معرفی شد.

 

انتهای پیام/