[ad_1]

خوش آمدید مردان خان‌طومان!گروه استانهای بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛- حدیثه صالحی؛ مهر در شهر جاری است و آهسته آهسته صدای قدم‌های‌تان به گوش می‌رسد؛ صدای پاهای استوارتان از جاده‌ مشهدالرضا؛ و صدای تپش‌های قلب مازندران نیز در گوش ملائک و آسمانیان زیبا و دلنشین است.

لحظه‌های بی‌تکرار و تلاقی اشک‌ها و لبخندهایی که پنج سال در گوشه گوشه قلب مازندران صحنه صحنه حماسه آفرید امروز نیز در قاب می‌نشیند تا تاریخ بسازد برای قلب‌هایی که فردا عاشقانه‌های‌تان را می‌سرایند.

هنوز نیامده عاشقت شده‌اند کودکان شهرم؛ جوانان روستایی؛ و مردان و زنان دیارم که با خان‌طومانِ شما بزرگ شدند و دل‌ها را به نام شما نامگذاری می‌کنند؛ و ما هم شهید داریم به نام خودمان!

الله اکبر! به قدم‌های آفتابی که از شرقی‌ترین جغرافیای وطن بر من می‌تابد و لحظه لحظه‌های مرا روشن می‌کند؛ حالا دیگر واژه‌ها براه می‌افتند روی خط خبرهای خان‌طومان!

این نام چه تکرار قشنگی است برایم؛ خان طومان؛ یک شعر بلندی است برایم؛ و مانند شهرهای کشورم دوستش دارم! که کبوترانم را به آسمان رساند…

چه لحظه‌های قشنگی است حالا؛ من در صف عاشقان تو مردان رزم دیارم را می‌بینم که دل‌ها را برای‌تان به استقبال آوردند… و من نیز در استقبال زائران حرم واژه‌ها را به خط کردم و حماسه حماسه آوردم برای سرودن‌تان…

راستی که توصیف‌تان در قلم نمی‌گنجد؛ راستی که باید برای‌تان جور دیگری نوشت؛ نوشته‌های آسمانی برای‌تان آورد؛ و واژه‌های بهشتی به نام‌تان آفرید! و شعرها سرود…

سلام ستاره‌هایم، سلام بارانم!

سلام به روی ماهِ قشنگ یارانم!

و می‌نویسم؛ اینجا مازندران است، ساعت به وقت بازگشت شهیدانم از خان‌طومان؛ و صدای تیک تیک ساعت و تاپ تاپ قلب‌ها درهم آمیخته و جاده‌ای که آفتابی‌ترین مردان شهرم را به من می‌رساند؛ چه لحظه‌های قشنگی است استقبال از جگرگوشه‌های وطن پس از پنج سال گمنامی!

شهیدانِ من! «محمود رادمهر»، «محمد بلباسی»، «رضا حاجی‌زاده»، «حسن رجایی‌فر» و «علی عابدینی» خوش آمدید؛ خوش آمدید و قدم به چشمان‌مان گذاشتید؛ این عطر کربلایی حضور شماست که در شهر پیچیده و به شوق آمدن‌تان لاله لاله روئید در کوچه‌های وطن!

و من می‌ایستم به احترام شما و به احترام واژه‌هایی که برای آمدن‌تان قامت بستند در دل خبرهای شهرم! خبرنگاران، رسانه‌ها را به خط کردند و برای استقبال‌تان سنگ تمام گذاشتند!

سلام به روشن‌ترین خبر؛ بازگشت ستاره‌های خان‌طومان…

زیبا حماسه‌های شهرم که در جان واژه‌ها شور به پا کردند؛ چه معرفتی دارند آنان که خود شهید بودند و شهید شدند؛ مردان قبیله عشق با بوی زینبی‌‌شان از مشهدالرضا آمدند؛ از طواف هشتمین نور برمی‌گردند تا روح‌مان را جلا بدهند در این وانفسای زندگی..

چه خوب آمدید یاران سلیمانی؛ و چه خوب حال‌مان را خوب کردید مردان دریادل شمال!

قدم‌های‌تان پر خیر و برکت باد؛ ستاره‌های خان‌طومان

انتهای پیام/

[ad_2]