به گزارش خبرگزاری بسیج پرس محمدرضا یزدی صبح امروز در جمع خبرنگاران در حاشیه افتتاح طرح‌های آبرسانی بسیج سازندگی سپاه محمد رسول الله تهران اظهار کرد: مردم خوزستان در طول سالیان دفاع مقدس در خط مقدم بوده و از نظام انقلاب و کشور دفاع کردند و امروز هم ما برای کمک‌رسانی به مشکلاتی که در خوزستان است، دینی داریم.

وی افزود: البته همکاران ما در استانداری، فرمانداری و بخشداری همچنین بسیج، سپاه و سایر دستگاه‌ها به صورت شبانه‌روزی و با یک همبستگی و دلدادگی دارند تلاش می‌کنند تا هر چه توان دارند، به مردم خدمت کنند.

فرمانده سپاه تهران ادامه گفت: این کاری که صورت گرفته در راستای همان مشکلات آبی بوده است که در این زمینه گامی و مرحله‌ای جلو رفته‌ایم و به زودی مشکل آب منطقه غیزانیه حل می‌شود.

وی با بیان اینکه خوزستان به گردن کشور دین بزرگی دارد، گفت: ما مترصد این هستیم که سایر مشکلات مردم را یکی پس از دیگری با کمک یکدیگر حل کنیم.

یزدی به زمین‌های کشاورزی بدون آب در خوزستان اشاره کرد و گفت: در این زمینه دو مطلب وجود دارد؛ یکی بحث آب شرب منطقه و دیگری آب کشاورزی دامداری و امثال آن است که برای هر دو مورد اقدام خواهد شد.

فرمانده سپاه تهران در پایان گفت: مرحله اول آب شرب حل می‌شود و با طرح‌هایی که دولت دارد این مشکل نیز برطرف خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج پرس در مراسمی صبح امروز چهارشنبه سه مخزن آب‌رسانی به سه روستای بخش غیزانیه اهواز که توسط قرارگاه جهادی «دست سلیمانی» سپاه محمد رسول الله تهران ساخته شده بودند، افتتاح شدند.

مخزن بتنی ۳۲۰ هزار لیتری روستای «ابو یورو» مزین به نام شهید مدافع حرم عباس کردانی، مخزن بتنی ۳۲۰ هزار لیتری روستای «شمه» مزین به نام شهید مدافع حرم صالح صالحی و مخزن فایبرگلاس ۱۲۰ هزار لیتری روستای «سودان» مزین به نام شهید مدافع حرم سردار حسین اسداللهی امروز مورد بهره‌برداری قرار گرفتند.منبع:مهر