به گزارش خبرگزاری بسیج پرس، تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر تغییر برخی قوانین جاری مربوط به تیم های حاضر در لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا به دلیل شیوع بیماری کرونا سبب شد تا باشگاه های ایرانی حاضر در این مسابقات تغییراتی را در تصمیمات خود ایجاد کنند.

تیم های حاضر در گروه های A تا D که از ۲۴ شهریورماه در کشور قطر بصورت متمرکز برگزار می شود می توانند بازیکنان جدید خود را در این دور از بازی ها به لیست اضافه کنند. از این رو تیم فوتبال پرسپولیس نیز قرار است با بازیکنان جدید خود در این مسابقات به میدان برود. این باشگاه برای اینکه بتواند بازیکن جدید به خدمت بگیرد بایستی چند نفر را در لیست مازاد بگنجاند.

از قرار معلوم یحیی گل محمدی تصمیم اولیه خود را برای قراردادن چند بازیکن در لیست خروجی این تیم گرفته است. مصدومیت طولانی مدت چند بازیکن این تیم باعث شده تا آنها در معرض خروج از لیست فصل آینده پرسپولیس قرار بگیرند. همچنین احتمال حضور دو بازیکن خط میانی این تیم در لیست خروج سرخپوشان که مشکل آسیب دیدگی هم ندارند وجود دارد.

لیستی که شامل حداقل چهار بازیکن خواهد بود و احتمال می رود تعداد آنها با توجه به شرایط این تیم در هفته های آینده افزایش پیدا کند.منبع:مهر