به گزارش دفاع‌پرس از مشهد، شهید «میلاد آزادواری» در ۲۵ اردیبهشت ۱۳۷۱ در خانواده‌ای متدین و مذهبی در «جغتای» از توابع شهرستان سبزوار، چشم به جهان گشود.

تحصیلات خود را در زادگاهش سپری کرد. با رسیدن به سن قانونی، عازم خدمت مقدس سربازی شد و با تمسک به خدا و اهل‌بیت (ع)، رنج و سختی‌های خدمت در مرزهای گرم و کویری شرق کشور را بر خود هموار ساخت.

سرانجام این مجاهد فی‌سبیل‌الله در هفتم تیر ۱۳۹۲، در حین انجام مأموریت و درگیری با قاچاقچیان و سوداگران مرگ در هنگ مرزی زابل به فیض شهادت نائل آمد.

شهید آزادواری که انسانی مؤمن و پهلوانی ایثارگر بود، همواره اخلاص را سرلوحه کارهای خود قرار می‌داد. رعایت ادب و اخلاق اسلامی در معاشرت با اطرافیان از ویژگی‌های این مجاهد فی‌سبیل‌الله به شمار می‌رود. این رزمنده دلیر با روحیه بسیجی و ولایتمداری که داشت خدمت در مناطق مرزی را عبادت می‌دانست و به آن افتخار می‌کرد.

توصیه شهید:

همرزمان و همسنگرانم؛ همواره در خدمت به نظام اسلامی پیش‌قدم باشید و تمام مأموریت‌های خود را با دقت انجام دهید تا در جهان آخرت در پیشگاه حق، شرمنده نباشید. عزیزانم! پیرو خط امام باشید و زیر پرچم رهبری، حرکت کنید.

انتهای پیام/