به گزارش بسیج پرس پرس، سردار حسن کرمی با حضور در تیپ یکم حضرت امیرالمومنین علی (ع) با تاکید بر انتظارات مردم و مسئولان از یگان ویژه به عنوان یک واحد آماده و راهبردی، اظهار کرد: یگان‌های ویژه ناجا در همه شرایط با حفظ و ارتقای آمادگی خود، بایستی پاسخگوی انتظارات باشد که این یک نمونه بارز از یگان واکنش سریع است.

وی به فرمایش فرمانده معظم کل قوا (مدظله‌العالی) در خصوص انجام کارهای فرهنگی که فرموده‌اند اولین شرط کار فرهنگی این است که هوشمندانه باشد؛ برف انبار نمی‌شود، انبوه کار فرهنگی مهم نیست بلکه انتظام کار فرهنگی، چیده شدن و منسجم بودن هر کار در جای خودش مهم است، کار فرهنگی باید روشن و شفاف باشد و بدانیم برای چه هدفی می‌خواهیم انجام شود اشاره کرد و ادامه داد: برنامه‌ریزی برای انجام کار فرهنگی در یگان‌های ویژه با سایر ارگان‌ها متفاوت است و بایستی معطوف به صحنه عمل و بسیار حساب شده باشد.

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا بیان کرد: خدمات صادقانه یگان‌های ویژه در راستای نظم بخشی به جامعه، رضایت مردم را به دنبال داشته و این مهم نشان از تبلور پلیس در تراز نظام جمهوری اسلامی است.

سردار کرمی در ادامه با اشاره به سرلوحه قرار دادن آموزش در همه صحنه‌ها افزود: آموزش یکی از اولویت‌های یگان ویژه است و معتقدیم باید پلیس حرفه‌ای داشته باشیم تا با رسیدن به پلیس حرفه‌ای و در تراز انقلاب اسلامی بتوانیم مأموریت‌ها را سریع‌تر و دقیق‌تر به انجام برسانیم.

وی در ادامه گفت: پلیس در تراز جمهوری اسلامی باید خود را به زینت اخلاق و معنویت آراسته کند.

رئیس پلیس ویژه کشور با اشاره به اینکه یگان ویژه یک مجموعه انقلابی است، عنوان کرد: باید با سرعت هر چه تمام به جلو حرکت کنیم؛ توقف، ایستادن در مسیر آموزش و پیشرفت و نوآوری ممنوع است، لذا با حفظ و تقویت روحیه انقلابی و جهادی خود، امید بخش همه آحاد جامعه باشیم.

وی در پایان ابراز کرد: کارکنان یگان‌های ویژه به عنوان سربازان جان بر کف ولی فقیه همواره در خط مقدم خدمتگزاری به مردم بوده و هم در جامعه به عنوان نیرویی کارآمد شناخته می‌شوند که با ایثار و فداکاری خود، امنیت و آسایش را در جامعه حاکم کرده‌اند و همچنان پشتوانه مستحکمی در مأموریت‌های سخت و حساس ناجا هستند.منبع:مهر