خدایا به كوری چشم دشمنان ما را حفظ کنبه گزارش خبرنگار بسیج پرس به نقل از بسیج پرس پرس به نقل از دفاع پرس از تهران، «ابوالحسن اردستانی» سی‌ام آذر ۱۳۳۸، در شهرستان ورامین دیده به جهان گشود وی تا مقطع دیپلم تحصیل کرد. با عضویت ارتشی به جبهه اعزام شد و سرانجام در تاریخ، نهم مرداد سال ۱۳۶۰ بر اثر درگیری مستقیم با دشمن در منطقه عملیاتی شوش، توسط دشمن بعثی به شهادت رسید. مزار این شهید در امامزاده هادی (جوادیه) واقع شده است.

فرازی از وصیتنامه شهید

سلام و درود به رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران امام خمینی، بت شکن زمانه و درود بیکران به تمامی شهدای صدر اسلام در طول تاریخ از آدم تا خاتم، از خاتم تا حضرت بقیه الله اعظم (عجل الله تعالی فرجه شریف) من جمله شهدای انقلاب اسلامی ایران به ویژه شهدای گمنام جنگ تحمیلی عراق علیه ایران و با سلام حضور محترم پدر و مادر بزرگوارم. امیدوارم که این سلام گرم و خالصانه مرا بپذیرید.

پدرم، امیدوارم این قدمی که برداشتم در راه الله و فقط به خاطر و رضای او باشد و امیدوارم که در پرتو عنایت خداوند لایزال، سربازی فداکار و جانباز برای اسلام باشم.
پدرم، امام حسین (ع) می‌گفت: اگر دین جدم پیغمبر با ریخته شدن خون من پایدار می‌ماند پس‌ای شمشیر‌ها و نیزه‌ها هر چه زودتر مرا دریابید.
پدرم، من هم امروز این جمله را می‌گویم: اگر دین اسلام و قرآن با ریخته شدن خون ما جوان‌هایی که به هل من ناصر ینصرنی، حسین زمان لبیک گفته و می‌گویم، اگر اسلام و قرآن و میهن ما با ریخته شدن خون ما آزاد می‌شود،‌ای مسلسل‌ها و‌ای خمپاره‌ها هر چه زودتر مرا دریابید، ولی اگر وجود ما می‌تواند در پیشبرد این انقلاب موثر باشد پس خدایا به کوری چشم دشمنان ما را حفظ کن.

پدرم، من معتقد به دین مبین اسلام و قرآن، حضرت محمد رسول خدا (ص) و دوازده امام و چهارده معصوم، و خداوند لایزال را به یگانگی قبول دارم و می‌ستایم.

از شما برادران و خواهران گرامی می‌خواهم که همیشه پشتیبان روحانیت اصیل باشید. مسئله محل دفنم، مهم نیست هر جا که شما خواسته و یا هر کجا که قسمت و مصلحت بود همان جا دفنم کنید و برای من هیچ گونه گریه نکنید تا بهانه‌ای به دست دشمن نیفتد تا بتوانید با اراده آهنین خود مشت محکمی بر دهان آن‌ها فرود آورید.

انتهای پیام/