[ad_1]

خانواده معظم شهدا پشتیبانان و مدافعان اصلی و مهم انقلاب هستند

به گزارش بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛ از ارومیه، آئین دیدار و تجلیل از خانواده معظم شهدای کارگر و کارمند توسط حوزه مقاومت بسیج ادارات و کارگری سید الشهداء (ع) سپاه سلماس امروز برگزار شد.

در این دیدار سرهنگ پاسدار منوچهر داننده فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات و کارگری سیدالشهدا (ع) به همراه اکیپی با خانواده معظم شهدای کارمند و کارگر شهرستان دیدار کرد.

در این دیدارها سرهنگ پاسدار منوچهر داننده، گفت: دیدار با خانواده شهدا کمترین کاری است که ما در مقابل این صبر و ایثارگری خانواده های آنها انجام می دهیم و خانواده معظم شهدا پشتیبانان و مدافعان اصلی و مهم انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

وی افزود: یکی از وظایف ما و همه مسئولین دیدار و تفقد از این خانواده های شهدا، رزمندگان و جانبازان است، چراکه اینها سرمایه های اصلی نظام و انقلاب هستند.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات و کارگری سیدالشهدا (ع) سلماس عنوان کرد: خانواده شهدا دین بزرگی بر گردن همه مردم دارند و هر چقدر قدردانی از آنها انجام شود تنها ذره‌ای از محبت‌ها و فداکاری‌های آنها را می‌توان جبران کرد.

وی با اشاره به نقش خانواده شهدا در دوران دفاع مقدس و در حال حاضر تصریح کرد: این خانواده‌ها همان طور که در دوران جنگ فرزندان خویش را برای جنگیدن در جبهه حق علیه باطل روانه جبهه‌ها کردند در حال حاضر نیز سیره و روش شهدا را به نسل جدید منتقل کرده و امانتدار وصیت‌نامه های شهدا هستند.

انتهای پیام/

[ad_2]