فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه خون شهدا موجب تبلور روحیه ایثارگری و شجاعت در جامعه می‌شود، گفت: صبوری و پایداری خانواده‌های شهدا مثال زدنی است

به گزارش خبرگزاری بسیج پرس به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در شهرستان درق از توابع خراسان شمالی با خانواده شهید «محمدابراهیم کاظمی» که در حادثه ناوچه کنارک به شهادت رسیده بود، دیدار و گفت‌وگو کرد.

وی در این دیدار گفت: قطعا توانایی پر کردن جای خالی این شهیدان سخت است اما ما در کنار شما هستیم و برای شما آرزوی صبر و توفیقات بیشتری داریم.

وی افزود: رفتار شما عزیزان، درس بزرگی بود و نشان داد که شما خانواده‌های شهدا خیلی با قرآن کریم مأنوس هستید.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به رشادت های شهدا در طول انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: همه ما آغاز و پایانی داریم و مرگ برای همه هست اما شجاعانه شهادت را انتخاب کردن نصیب هر فردی نمی شود.

امیردریادار خانزادی اضافه کرد: صبوری و پایداری خانواده‌های شهدا مثال زدنی است و  خداوند در قرآن کریم نیز فرموده «آن هایی که در مصیبت صبر می کنند اجر و پاداش الهی برای آنها است و درهای رحمت خداوند برای آنها باز می شود.»

وی  با تاکید بر اینکه خون شهدا موجب تبلور روحیه ایثارگری در جامعه می‌شود، گفت: شهادت نصیب مردانی می شود که لیاقت دارند و شهدای رمضان که جانشان را برای امنیت و افزایش آمادگی رزمی نثار کردند، یکبار دیگر روحیه شهادت‌طلبی و ایثارگری نسل جوان این مرز و بوم را به معرض نمایش گذاشتند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش در مورد شهید کاظمی نیز گفت: به این شهید خراسان شمالی افتخار می کردیم و به خانواده فرهیخته کاظمی و به ویژه بانوان این خانواده که مثل حضرت زینب(س) عمل کردند نیز افتخار می کنیم و از رفتار آنها چیزی جز کرامت و عزت ندیدیم.

 امیر دریادار خانزادی با بیان این که چشم ملت ایران به شما و صبر و استقامت وپایداری خانواده‌های شما و شهداست، اظهار داشت: دشمنان هم به رفتار شما نگاه می کنند و تا به امروز آنچه که آنها بدست آوردند چیزی جز مایوس شدن نبوده است، زیرا شهادت بخشی از مهمترین آموزه های دین ماست و ما که این لباس را به تن کرده‌ایم و در صف جانبازی، ایثارگری و شهادت ایستاده‌ایم.

انتهای پیام 

منبع: ایسنا