نفر اول وزن ۹۷ کیلوگرم مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: باید خودم را به کادر فنی ثابت کنم و اعتماد آنها را به دست بیاورم.

به گزارش بسیج پرس, درباره کسب عنوان قهرمانی در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: در مرحله اول هم با همین نفرات کشتی گرفته و قهرمان شده بودم. تنها تفاوت این بود که در مرحله دوم امیرحسین حسینی اضافه شد که خوشحالم بازهم موفق به کسب عنوان قهرمانی شدم.

وی در خصوص اینکه سال گذشته هم در انتخابی حضور داشت، اما توفیقی کسب نکرد، گفت: سال قبل هم شرایط خوبی داشتم، اما متأسفانه داور هندی در دیدار ماقبل فینال اشتباهات زیادی داشت و موفق نشدم در جمع نفرات برتر قرار بگیرم، اما امسال تلاش و تمریناتم را بیشتر کردم تا دیگر از کورس مدعیان جا نمانم. امسال هم برای رویارویی با تمام حریفان حتی صالحی‌زاده آماده بودم.

نفر اول وزن ۹۷ کیلوگرم مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی در پاسخ به این سؤال که فکر می‌کند با توجه به نداشتن تجربه بین‌المللی در میادین رسمی این فرصت در اختیار او قرار گیرد یا نه، گفت: شاید تجربه حضور در مسابقات ملی را نداشته باشم، اما بی‌تجربه نیستم، چندی پیش در مسابقات ارتش‌های جهان موفق به کسب عنوان سوم شدم و چند تورنمنت هم همراه تیم ملی اعزام شدم.

حیدری خاطرنشان کرد: یک سالِ تمام برای رسیدن به دوبنده تیم ملی با برنامه و هدف پیش رفتم و تمرین کردم، حالا هم تمام تلاشم را می‌کنم تا در اردوی تیم ملی نظر کادر فنی را جلب کنم و هر کجا که صلاح بدانند کشتی خواهم گرفت. این من هستم که باید اعتماد و نظر کادر فنی را جلب کنم، اما قول می‌دهم اگر برای حضور در این مسابقات انتخاب شوم پاسخ خوبی به این اعتماد بدهم و آنها را پشیمان نکنم.

دسته بندی: آخرین اخبار, کشتی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

<script>