حوزه هنری از میان جریان هنر و اندیشه انقلاب اسلامی شکل‌گرفت

به گزارش بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛ از بوشهر، «امید پارسایی» رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان بوشهر، در نشست مسئولان تبلیغات اسلامی بوشهر اظهار داشت: با نگاه رئیس حوزه هنری کشور، حرکت به سوی هویت باشگاهی و پرداختن به شبکه‌سازی در رشد نیروی انسانی در رسیدن به هدف ضروری است.

وی گفت: توجه به حلقه‌های تولید، زنجیره تولیدات فرهنگی و هنری، مسئله توزیع و اقتصاد هنر و توجه ویژه به شیوه زیست‌بوم جامعه را می‌توان از موارد قابل‌بحث جهت همکاری معرفی کرد.

پارسایی با اشاره به اینکه حوزه هنری از میان جریان هنر و اندیشه انقلاب اسلامی شکل‌گرفته است، عنوان کرد: رویکرد حوزه هنری انقلاب اسلامی توانمندسازی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در راستای بیانیه گام دوم انقلاب است.

رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان بوشهر، خاطرنشان کرد: تهیه و تولید آثار هنری چون کتاب، فیلم، نمایش، موسیقی، موشن گرافیک و پویانمایی در زمینه گام دوم انقلاب با موضوعات جوانان و مقاومت و سبک زندگی ایرانی اسلامی از اولویت‌های حوزه هنری انقلاب اسلامی استان بوشهر است که ظرفیت‌های ستادی و شبکه‌ای سازمان تبلیغات اسلامی در این راه می‌تواند مؤثر باشد.

انتهای پیام/