حماسه جاودانه رزمندگان دریایی سپاه درسی آموزنده برای همگان استبه گزارش خبرنگار بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛ از بوشهر، آیت‌الله «غلامعلی صفایی بوشهری» امروز در جمع خبرنگاران ضمن بیان اینکه یکی از آموزه های مهم اسلامی احترام به دیگران و حفظ حرمت حریم مومنان است اظهار داشت: سخن، رفتار و تعامل اجتماعی جامعه ایمانی و اسلامی باید سراسر احترام متقابل افراد جامعه به یکدیگر باشد و جامعه بدون حفظ حریم حرمت ها یک جامعه پرآشوب و ناامن خواهد بود.

 

وی با اشاره به اینکه روز پنجشنبه اربعین حسینی است گفت: این روز یادآور حماسه پیام آوران نهضت عاشورا و بیان عظمت حماسه حسینی است که هم اینک اوج تجلی آن در پیاده روی اربعین است. 

 

صفایی بوشهری خاطرنشان کرد: امسال با توجه به شرایط پیش آمده ضمن توصیه به اینکه سمت مرزها حرکت صورت نگیرد مناسب است در فضاهای مناسب زیارت اربعین قرائت شود و یاد و خاطره حماسه عاشورا گرامی داشته و برای رفع بیماری کرونا و برگزاری مجدد آن پیاده روی باشکوه دعا شود.

 

امام جمعه بوشهر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حماسه جاودانه مبارزه رزمندگان دریایی سپاه در تاریخ ۱۶ مرداد سال ۶۶ با آمریکای جهان خوار گفت: هیچگاه تاریخ ایران نبرد شجاعانه آن رزمندگان به ویژه نادر مهدوی، گرد، آبسالان  و توسلی، مبارکی، شفیعی و محمدیان را فراموش نخواهد کرد و ایمان و مقاومت و شجاعت آنان برای همگان درسی آموزنده است.

 

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر گفت: روز سیزدهم مهر روز نیروی انتظامی را ارج می نهیم و یاد و خاطره شهدای این نیروی ارزشمند را گرامی می‎داریم و همواره برای موفقیت آنان در خدمت به نظام و مردم عزیز دعا می کنیم.

 

انتهای پیام/