اساتید و فرماندهان نقش مهم در خنثی‌سازی عملیات روانی دشمن دارندبه گزارش گروه دفاعی امنیتی بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛، امیر سرتیپ خلبان «عزیز نصیرزاده» فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در جمع فرماندهان و اساتید دانشگاه شهید ستاری، ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و تقارن آن با بازگشایی دانشگاه اظهار داشت: هیچ جامعه‌ای بدون تکاپو و رشد علمی، قادر به حفظ غرور و استقلال خویش نخواهد بود؛ بنابراین در شرایط کنونی اصلی‌ترین وظیفة دانشگاه، جهاد علمی و به تعبیر مقام معظم رهبری «جنبش نرم افزاری» است که مدیریت کلان و راهبردی این تحول و پایه ریزی مهندسی اجتماعی آن متوجه نخبگان و نیرو‌های فعال و مبتکر دانشگاهی است.

وی افزود: تاریخ پر افتخار نیروی هوایی، تاریخ اصلاح‌گری است؛ تدوام پروژه انقلاب اسلامی، در راستای اصلاحات دینی است که با بیعت کارکنان خوشنام این نیرو با امام شهیدان رقم خورد. در این راه، دانشجویی که در مسیر قابلیت‌های مثبت و فزاینده داشته باشد در راهبردی کردن اصلاحات مبتنی بر ارتش انقلابی نقشی تعیین کننده ایفا خواهد کرد.

فرمانده نیروی هوایی خاطرنشان کرد: حفظ نشاط فرهنگی و علمی و روحیه سلحشوری و انقلابی، یکی دیگر از اهداف نیروی هوایی ارتش است؛ زیرا یأس از آینده، ریشه اصلی انحطاط مجموعه است. با توجه به استراتژی فعلی کشور شایسته است تعمیق عقلانیت در حرکت‌های دانشگاه و دوری از احساس زدگی به عنوان خصیصه اصلی دانشگاه در سر لوحه فعالیت‌های علمی، فرهنگی و نظامی قرار گیرد.

امیر نصیرزاده خطاب به اساتید و دانشجویان بیان کرد: شما اساتید و فرماندهان نقش بسیار مهم و پررنگی در خنثی سازی عملیات روانی دشمن دارید؛ انتظار می‌رود همه توان و تلاش، فکر و تخصص خودتان را در راه خنثی سازی عملیات جنگ روانی دشمن، به کار گیرید. شما باید با تعریف برنامه‌های فرهنگی، علمی، نظامی و تشکیل تیم‌های ورزشی روحیه و شادابی دانشجویان را بالا نگه دارید.

فرمانده نهاجا گفت: مراسم بسیار خوبی سال گذشته در این دانشگاه اجرا شد. یکی از نقاط بسیار پررنگ و روشن فعالیت‌های دانشگاه شهید ستاری، بحث اردو‌های دانشجویی است که اهمیت ویژه‌ای دارد.

انتهای پیام/ ۲۰۰