[ad_1]

به گزارش خبرگزاری بسیج پرس محمد هاشم زاده مربی تیم ملی فوتسال ایران چندی پیش به دلیل مشکلات مالی و عدم دریافت بخش زیادی از مطالباتش در سال های گذشته تصمیم به جدایی از این تیم گرفت. هاشم زاده که از تیم فوتسال گیتی پسند پیشنهاد همکاری داشت، در نهایت به این پیشنهاد پاسخ مثبت داد و کار باشگاهی را انتخاب کرد.

بعد از جدایی هاشم زاده که در آستانه رقابت های فوتسال قهرمانی آسیا رخ داد، صحبت هایی از حضور مربی جدید در کادر فنی تیم ملی به میان آمد. با این حال و بعد از جلسات محمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی و داود پرهیزکار رئیس کمیته فوتسال مقرر شد تیم ملی با همین کادر فعلی راهی مسابقات آسیایی شود.

پرهیزکار ضمن اعلام این خبر به خبرنگار مهر، گفت: اضافه شدن مربی جدید به جای آقای هاشم زاده به تیم ملی فعلا و تا پایان مسابقات جام ملت های آسیا منتفی است. تیم ملی با همین کادر فعلی راهی رقابت های قهرمانی آسیا می شود.

وی افزود: خوشبختانه تیم ملی از حضور محمدرضا حیدریان استفاده می کند. حیدریان برای تیم ملی یک نعمت است و خوشحالیم که او را در اختیار داریم.

به گزارش خبرگزاری بسیج پرس تیم ملی فوتسال ایران روزهای چهارشنبه و جمعه گذشته در دو دیدار تدارکاتی مقابل تیم ازبکستان قرار گرفت و در هر دو مسابقه پیروز شد.

بر اساس لیست منتشر شده از بازیکنان و مربیان دو تیم ازبکستان و ایران، محمدرضا حیدریان که به عنوان مدیر فنی به تیم ملی فوتسال ایران اضافه شده بود، در حال حاضر در سمت مربیگری کار می کند. همچنین جلیل دوران مربی بدنساز و میشل پطروس مربی دروازه بان های تیم ملی هستند.

مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا آذرماه امسال به میزبانی کشور کویت برگزار می شود.

[ad_2]

منبع:مهر