به گزارش خبرنگار حماسه و جهاد بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛، سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس صبح امروز (یکشنبه) در «مراسم تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی» که در سالن همایش‌های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد، اظهار داشت: وزارت بهداشت بر اساس ارزیابی‌های صورت گرفته، در خصوص فعالیت‌ها برای بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، رتبه نخست را در بین دستگاه‌ها و وزارتخانه‌ها دارد؛ این نشان می‌دهد، کسانیکه در خط جهاد هستند، در تمام امور می‌توانند موفق باشند.

وی با اشاره به اینکه هرچه که جنگ طولانی‌تر شد، بیمارستان‌های مجهزتری در خط مقدم برپا شد، خاطرنشان کرد: رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس با مشاهده افرادی که لباس سفید پزشکی به تن داشتند، خوشحال می‌شدند.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس تصریح کرد: جامعه پزشکی از روز نخست جنگ در خط مقدم حضور داشت و امروز نیز کادر درمان در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا قرار دارد.

سردار کارگر با اشاره به شهادت ۲۰۰ نفر از کادر درمان در مقابله با ویروس کرونا، گفت: امروز کمک به کادر درمان، رعایت پروتکل‌های بهداشتی است و اگر ما پروتکل‌ها را رعایت کنیم دیگر کادر درمان خسته نخواهند شد.

انتهای پیام/ ۴۲۱