فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستادکل نیروهای مسلح گفت: جوانان فلسطینی طی روزها و شب‌های آینده خواب را از چشمان سران رژیم جعلی اسرائیل و ساکنان سفارت جدید آمریکا خواهند ربود.

به گزارش بسیج پرس، با اوج گرفتن انتفاضه جدید ساکنان غزه و فلسطین برعلیه اشغالگران صهیونیستی که همزمان با تأسیس سفارت جدید آمریکا در قدس شریف آغاز شد و طی آن صهیونیست‌ها دست به کشتار وسیع فلسطینی‌ها زدند، سردار سیدمحمد باقرزاده فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستادکل نیروهای مسلح، ضمن محکوم کردن جنایت اخیر صهیونیست‌ها، گفت: مسئولیت سران رژیم صهیونیستی و فرماندهان آن در قبال ارتکاب نسل کشی مردم غزه در روز دوشنبه اخیر آنقدر روشن و واضح است که نیاز به اثبات در هیچ دادگاهی ندارد. از این رو اگر در سازمان ملل متحد اندکی تعهد و وجدان وجود داشته باشد باید از امروز جنایتکاران جنگی اسرائیلی را تحت تعقیب قرار دهند.

وی در ادامه تصریح کرد: اتحادیه کشورهای عربی که معمولا ادعای عروبیت او گوش فلک را کر می‌کند باید امروز نشان دهد چه توصیه‌ای برای سران کشورهای عربی و در رأس آن عربستان سعودی دارد.

سردار باقرزاده افزود: وجدان‌های آگاه بشری در سراسر جهان نباید این بار معطل تهیه گزارش‌های طولانی و بی‌خاصیت کمیته‌های حقیقت یاب و غیرموثر در اقدام قضایی شود. بلکه رأسا در هر جای عالم که می‌تواند به منافع رژیم جعلی و ظالم صهیونیستی ضربه وارد کنند، ضربات خود را وارد نمایند.

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستادکل نیروهای مسلح همچنین پیش بینی کرد: جوانان فلسطینی طی روزها و شب‌های آینده خواب را از چشمان سران رژیم جعلی اسرائیل و ساکنان سفارت جدید آمریکا خواهند ربود.

 

منبع:تسنیم

دسته بندی: فرمانده من برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

<script>