[ad_1]

حاتمیبه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛، امیر سرتیپ «امیر حاتمی» وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح امروز در مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری وزارت دفاع با وزارت راه و شهرسازی که در ساختمان مرکزی راه‌آهن برگزار شد، با اشاره به اهمیت حرکت در مسیر جهاد و خودکفایی اظهار داشت: امروز گزینه اصلی روی میز ما در قبال دشمنانی که با نهایت وحشی‌گری و خباثت هر آنچه که می‌توانند جهت تضعیف ملت ایران انجام می‌دهند، فعالیت در حوزه جهاد خودکفایی است.

وی افزود: ملت ایران این دشمنی‌ها را فراموش نخواهند کرد و این اقدامات خصمانه در سینه‌های ما به جای خواهد ماند؛ چراکه وحشیانه‌ تروریسم اقتصادی را در این برهه از زمان بر ملت ما تحمیل کردند.

وزیر دفاع ادامه داد: امروز ملت ایران در شرایطی تحریم‌ها را تحمل می‌کنند که بسیاری از ملت‌ها به راحتی به دارو، علم و فناوری و منابع دسترسی دارند و دشمنان در چنین وضعیتی نهایت تلاش خود را کردند تا ملت ما را از ابتدایی‌ترین حقوق طبیعی محروم کنند.

امیر حاتمی تأکید کرد: دشمنان بدانند که تلاش آن‌ها برای وادار ساختن ملت ایران به تسلیم، قطعاً به نتیجه‌نمی‌رسد؛ چرا که ما نسبت به تاریخ کشور و جهان آگاه هستیم و می‌دانیم که حتی کوتاه آمدن در برابر چنین موجودات وحشی و خبیثی چیزی جز ذلت و پایمال شدن در پی نخواهد داشت.

ادامه دارد…

[ad_2]