[ad_1]

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، علی‌اکبر مداحی مدیر ستاد مرکزی هیأت رزمندگان اسلام با اشاره به ویژه‌برنامه‌های این هیأت به مناسبت دهه امامت و ولایت و عید سعید غدیرخم گفت: امسال همچون سال‌های قبل برپایی کاروان‌های شادی غدیر را در سراسر کشور اما این‌بار به همراه احسان یعنی با عنوان «کاروان‌های شادی و احسان» به همت هیأت و کمیته کاروان شادی بنیاد بین‌المللی غدیر خواهیم داشت.

وی افزود: این کاروان‌ها در سراسر کشور در دهه ولایت و امامت به خصوص در شب عید غدیر و همچنین از روز عید غدیر از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۲ شب در مناطق مختلف کلان شهرها و شهر تهران حاضر خواهند شد. در این کاروان مبلّغی نیز به مدت ۱۰ دقیقه به روایتگری غدیر می‌پردازد و نوگلان، نوجوانان و جوانان حسینی به مدیحه‌سرایی و شعرخوانی می‌پردازند.

مداحی با بیان اینکه هدف از این برنامه شناساندن غدیر به مردم به ویژه نسل جوانان، نوجوانان و نونهالان است، خاطرنشان کرد: تفاوت برنامه امسال با سال‌های قبل با توجه به شرایط فعلی کشور این است که واژه «احسان» را به عنوان اصلی این کاروان‌ها اضافه کردیم. یعنی امسال علاوه بر برنامه جشن و شادی، برنامه احسان را در دستور کار قرار دادیم.

مدیر ستاد مرکزی هیأت رزمندگان اسلام اضافه کرد: در سال‌های گذشته کاروان‌های شادی در مناطق پر جمعیت و پارک‌های تهران، شهرستان‌ها و روستاها، به اجرای برنامه می‌پرداختند و به کودکان هدایایی اهدا می‌کردند، اما امسال کاروان‌ها به صورت خیابانی، جشن برگزار می‌کنند و تیم احسان کاروان‌ها نیز به درب خانه مردم و قشرهای کم درآمد و نیازمند می‌روند و بسته‌های احسان اعم از بسته‌های غذایی و بهداشتی و … را به آنان اهدا می‌کنند.

انتهای پیام/ ۱۲۱

[ad_2]