به گزارش بسیج پرس کهگیلویه و بویراحمد, سرهنگ  پاسدار جاماسب بهمنیار گفت: جشنواره ایده پردازی تعلیم و تربیت در دوران کرونا ویژه فرهنگیان، دانشگاهیان، دانش آموزان و اقشار مختلف سراسر استان در پنج محور و ۲۰ موضوع برگزار می شود.
وی ابراز داشت: محورهای این جشنواره شامل یادگیری موثر، الگوهای تربیتی موثر نظام آموزشی، زیرساخت، مدیریت نظام آموزشی در شرایط کرونا و سایر موضوعات مرتبط و قابل اجرا می باشد.
مسئول سازمان بسیج فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد گفت: به نفرات اول تا سوم هر موضوع جوایز نفیسی اهدا می شود.
سرهنگ بهمنیار افزود: این برنامه با هدف کمک به سازمان گسترده آموزش و پرورش و دانشگاه فرهنگیان درسراسر کشور و استان کهگیلویه و بویراحمد درخصوص تعلیم و تربیت وتحصیل دانش آموزان و دانشجویان در شرایط فعلی جامعه پیش بینی شده است.
وی بیان کرد: علاقه مندان می تواند آثار و مقالات، فیلم کلیپ و … را تا ۱۲ شهریور ۹۹ به دبیرخانه استانی به نشانی یاسوج، روبروی بیمارستان شهید بهشتی سازمان بسیج فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد تحویل دهند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۷۴۳۳۲۳۴۴۵۱ تلفن و فاکس تماس حاصل نمایند و یا به دبیرخانه مرکزی به نشانی تهران، میدان سپاه – خیابان یادگاران ولیعصر (عج) مجتمع فرهنگی ولی عصر (عج) پلاک ۳ طبقه ۴ ارسال کنند.

انتهای پیام/