[ad_1]

جسدم در میان پرچم جمهوری اسلامی ایران به خاک بسپارید/ عکس خبر؟به گزارش خبرنگار بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛ از بوشهر، شهید «عادل حاوی زاده» در سال ۱۳۴۶/۴/۲۴ در بوشهر دیده به جهان گشود و در دوم مهر سال ۱۳۶۳ در جزیره مجنون شهد شیرین شهادت را نوشید.

وصیتنامه شهید:

بسم رب الشهداء و الصدیقین

با درود بر منجی عالم بشریت مهدی موعود (عج) و با درود  بر امید مستضعفان جهان امام خمینی و با درود و سلام بر رزمندگان پر توان اسلام و شهیدان از صدر اسلام تا کنون.

در چشمان مادران غم دیده و زنان جوان و پدران که مشتاقانه به سربازانی که به جبهه برمی گردند و عزیزان خود را نمی بینند چه می بینید؟

آری من از تبار شهیدان گمنام و بی نام و نشان تاریخ هستم، جسم بی جانم را در حالیکه سینه ام از رو برو نه از پشت به وسیله گلوله های دشمن سوراخ شده و یا با تن بی سر و پا با بدن و صورت سوخته به علت نبودن وقت با لباس شهادت در صحراهای دور دفن کرده اند.

 من در دل تاریک شب در سنگرهای با چشم های بیدار و با عزمی استوار با انگشتان آماده روی ماشه اسلحه آماده نابود کردن دشمنان دین و وطنم هستم.

آماده ایثار هستم وصیتم را کرده ام بی ارزش ترین موجودیم یعنی جانم را خیلی پیشترها وقف اسلام و میهن کرده ام که هر وظیفه آماده ایثار آن هستم امیدوارم مرگ پر افتخار من برای اسلام و آینده مملکتم مفید باشد.

من موجودی خودم را در طبق اخلاص گذاشته و نثار آرمان های مردممان کرده ام سنگرها و پایگاه ها و دریاهایمان پر از صفا و صمیمت است.

محیطی پر از ایثار پر از حماسه، پر از شهامت ، پر از گذشت در جبهه ها حکم فرماست در سنگرهایمان فارس، کرد، لر، ترک و بلوچ دست در دست هم به دفاع از انقلاب اسلامی و کشور عزیز مشغولیم و حماسه اتحاد و توانستن و با هم بودن را به اثبات رسانده ایم.

آن زمان که جسم بی جان مرا در صحراها و یا دریاها و یا کوه ها و دشت های کشور پهناور و عزیزمان پیدا می کنید، بدانید آرزویم این بود که جسدم را با گلاب قمصر کاشان بشوینید و در میان پرچم جمهوری اسلامی ایران بپیچید و به خاک بسپارید.

وحدت را حفظ کنید و در راه ساختن ایرانی اسلامی و سربلند و متکی بخود گام بردارید و هدفی به غیر از برای پیشرفت ورزشی و به غیر از زدودن آثار استعمار، استثمار و استحمار نداشته باشید .

از برادران گروه مقاومت شهید مجاهدی می خواهم همیشه همبستگی خود را حفظ کنند و از همدیگر جدا نشوند و امام را تنها نگذارید.

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی (عج) خمینی را نگهدار

زیارت کربلا نصیب ما بگردان

انتهای پیام/

[ad_2]