ناصر ابراهیمی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص اختلاف ۱۵ امتیازی پرسپولیس در صدر جدول با تراکتور که نزدیک ترین تعقیب کننده این تیم تا پایان هفته بیست و پنجم رقابت های لیگ برتر است گفت: تیمی که بتواند اسکلت خود را حفظ کند نیمی از راه قهرمانی را در همان ابتدای فصل طی کرده است. در فصل جاری رقابت های لیگ برتر نیز فکر می کنم تنها تیمی که توانست بازیکنان خودش را حفظ کند پرسپولیس بود.

مربی پیشین سرخپوشان پایتخت افزود: آنها چشم بسته همدیگر را پیدا می کنند. وقتی برانکو ایوانکوویچ رفت بازیکنان باز هم خیلی زود توانستند به هماهنگی لازم برسند. کالدرون مربی با تجربه ای بود و روی نقاط قوت این تیم بیشتر کار کرد تا آنها بتوانند با اعتماد به نفس همیشگی خود وارد میدان شوند.

وی راجع به پیروزی های متوالی پرسپولیس با یک گل در نیم فصل دوم با یحیی گل محمدی تاکید کرد: درباره بازی های دور برگشت دو نکته وجود دارد. اول اینکه گل محمدی به تازگی وارد رختکن پرسپولیس شد و هیچ چیزی بهتر از بردن برای یک مربی که در میانه فصل وارد می شود نیست. پس دیگر مهم نیست با یک گل ببرد یا چند گل! ضمن اینکه تعطیلی بازی ها به دلیل شیوع کرونا نیز تمام تیم ها را تحت تاثیر خود قرار داد. 

ابراهیمی تصریح کرد: البته پرسپولیس باید فکر اساسی برای لیگ قهرمانان آسیا کند. بازی در این رقابت ها با فوتبال ایران متفاوت است. نتایج پرسپولیس در دو بازی ابتدایی خود در آسیا نیز خوب نبوده است. این تیم باید زهردارتر از فوتبال باشگاهی ایران بازی کند. پرسپولیس نیاز به خلاقیت در بازی دارد و می تواند با تقویت مجدد هافبک های خود و اضافه شدن مهاجم به تیمش قدرت بیشتری پیدا کند.منبع:مهر