شهردار تهران گفت: قطعاً‌ آن بخشی از پروژه مصلی امام خمینی که برعهده شهرداری تهران است تکمیل خواهد شد.

به گزارش بسیج پرس, محمدعلی افشانی در حاشیه بازدید از نمایشگاه قرآن در جمع خبرنگاران اظهار داشت: باید در شهر تهران فرهنگ قرآنی ترویج پیدا کند و رفتارهای‌مان باید براساس دستورات قرآنی باشد و به قرآن عمل کنیم.

وی با اشاره به اینکه ترویج فرهنگ قرآنی بر همه شهروندان واجب است، گفت: هر کس که اهل قرآن باشد قطعاً براساس تدبیر عمل خواهد کرد.

افشانی خاطرنشان کرد: قرآن انسان را وادار می‌کند به حق قضاوت کند بنابراین همه کسانی که در حوزه قرآن کار می‌کنند باید به گونه‌ای عمل کنند که جامعه و مردم از اقدامات آنها درس بگیرند.

وی به شعار خود در اداره شهر تهران اشاره کرد و گفت: مهم‌ترین بخش شعار من شهر زیست‌پذیر و شهروند مشارکت‌پذیر است و در این راستا به دنبال مشارکت حداکثر شهروندان هستم.

شهردار تهران افزود: هرکجا که مردم حضور داشته باشند و به مسئولین اعتماد کنند در آن حوزه‌ها موفق خواهیم بود و بدون مشارکت مردم موفقیتی حاصل نمی‌شود.

وی در باره حمایت از مؤسسات قرآنی نیز گفت: قطعاً شهرداری از این مؤسسات حمایت خواهد کرد تا تمامی مردم از قرآن بهره‌مند شوند.

افشانی در پاسخ به پرسشی مبنی بر تکمیل پروژه مصلی امام خمینی (ره) گفت: بخشی از پروژه مصلی که برعهده شهرداری تهران است قطعاً تکمیل خواهد شد.

دسته بندی: شهری برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

<script>