[ad_1]

رهبر انصارالله یمن: تکفیری‌ها ساخته دست آمریکا و غرب هستندبه گزارش گروه بین‎الملل دفاع‎پرس، «سید عبدالملک بدرالدین الحوثی» رهبر انصارالله یمن، شامگاه دوشنبه، در اظهاراتی ضمن خوش‌آمدگویی به اسرای یمنی، گفت که تحریف و انحراف شکاف بزرگی در میان مسلمان ایجاد کرده‌ و مشکلات زیادی برای آن‌ها به بار آورده است.

رهبر انصارالله یمن در ادامه افزود که دشمنان از این انحراف و برای اهانت به قرآن و اسلام استفاده کرده‌اند.

سید عبدالملک الحوثی ادامه داد: «در تمدن غرب ذره‌ای رحم وجود ندارد. آن‌ها جوامع بشری را لگدمال و آزادی مردم را مصادره می‌کنند، ثروت آن‌ها را می‌دزدند و سرزمین آن‌ها را اشغال می‌کنند؛ سپس می‌آیند و از حقوق بشر سخن می‌گویند».

وی در ادامه با طرح این پرسش که آیا غربی‌ها به حقوق بشر در یمن، فلسطین و دیگر کشورهای عربی و اسلامی احترام گذشته‌اند یا خیر، گفت: «ترامپ به خود می‌بالد که آماده است سرزمین‌های عربی را به دشمن بد‌هد و آن‌ها را مصادره کند؛ همان‌گونه که در جولان سوریه انجام داد. این چه تمدنی است؟!».

رهبر انصارالله یمن افزود که در غرب زمینه را برای فساد آماده می‌کنند و با عنوان آزادی می‌آیند تا به پیامبر اکرم اسلام (ص) اهانت کنند.

سید عبدالملک الحوثی همچنین گفت در فرانسه، انتقاد از یهودی‌های صهیونیست و شک کردن به رویداد ادعایی هولوکاست با ارائه شواهد و ادله ممنوع است تا جایی که شخصی که این کار را می‌کند، محاکمه می‌شود.

وی اظهار داشت: «در غرب به شما اجازه می‌دهند که به اسلام و انبیاء اهانت کنید، ملحد شوید و به خداوند اهانت کنید؛ اما به شما اجازه داده نمی‌شود که به یهودی‌های صهیونیست اهانت کنید و با آن‌ها به دشمنی برخیزید».

رهبر انصارالله یمن در ادامه تأکید کرد: «در جهان، نوعی هجمه آشکار اهانت‌آمیز علیه پیامبر، اسلام و مسلمانان وجود دارد و اندیشه و ایمان ما را با هدف سیطره فرهنگی بر ما هدف قرار داده است».

سید عبدالملک الحوثی با بیان اینکه تلاش‌هایی صورت می‌گیرد که امت اسلامی را به مثابه طرحی برای آمریکا، غرب و صهیونیست‌ها قرار دهد، تأکید کرد: «نبایستی طرح‌هایی را که هدف آن به بردگی کشاندن و جدا کردن ما از اندیشه و هویت ایمانی ماست، بپذیریم».

وی همچنین تأکید کرد: «آن‌گاه که ارتباط خود را با هویت ایمانی خود تقویت می‌کنیم، نه آمریکا نه اسرائیل و نه دست‌نشانده‌های آن‌ها نمی‌توانند از ما سوءاستفاده و بر ما سیطره پیدا کنند و ثروت ما را بدزدند. زمانی که ارتباط خود را با هویت ایمانی خود تقویت کنیم، آزادی در مفهوم درست برای فراهم می‌شود و از قید و بند بردگی آزاد می‌شویم».

رهبر انصارالله در ادامه گفت که اظهارات اخیر و اهانت رئیس جمهور فرانسه، شکلی از اشکال تعبیر خصمانه علیه امت اسلامی است.

سید عبدالملک الحوثی افزود: «فرانسه و غرب به اسلام و رسول اعظم اهانت می‌کنند. این در حالی است که با یهودیان صهیونیست خوش‌رویی می‌کنند و از هرگونه اهانت به آن‌ها جلوگیری می‌کنند».

وی در ادامه با اشاره به اینکه دست‌نشانده‌های دشمن و غرب استعمارگر، برای مسلمانان بحران ایجاد کرده‌اند، خطاب به رئیس جمهور فرانسه گفت: «لکه ننگ ابدی که در واقعیت همراه شما خواهد بود، آن چیزی است که در زمان استعمار الجزایر انجام دادید و ادامه توجیه‌های شما برای آن جنایت‌های ننگ‌آور است».

رهبر انصارالله یمن همچنین تأکید کرد که یکی از مهم‌ترین دلایل رنج بشریت اقدامات کشور‌های مستکبر و در رأس آن‌ها آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

سید عبدالملک الحوثی ادامه داد: «تکفیری‌ها از جانب آمریکا، فرانسه و کشور‌های غربی حمایت می‌شوند. این‌ها همان کسانی هستند که برای هدف قرار دادن مسلمانان در کنار تکفیری‌ها ایستادند و مسلمانان را کشتند. آمریکا و هم‌پیمانان آن در سوریه، یمن و دیگر کشور‌ها برای حمایت از تفکیری‌ها وارد عمل می‌شوند؛ زیرا در تخریب وجهه اسلام از این تکفیری‌ها استفاده می‌کنند. تکفیری‌ها ساخته دست آمریکا و غرب هستند. سازمان اطلاعات غرب ازجمله فرانسه در نظارت و حمایت از آن‌ها نقش دارند».

انتهای پیام/ ۳۴۱

[ad_2]