به گزارش بسیج پرس پرس به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه، علی القاصی مهر، در خصوص انتشار کلیپی که در حاشیه مرحله سی وهشتم طرح رعد پلیس آگاهی در فضای مجازی منتشر شده بود، گفت: در مورد سارقینی که آن خانم را مورد ربایش و اموالش را سرقت کرده بودند، متهمین بلافاصله در صحنه جرم دستگیر شدند، قرار بازداشت موقت توسط بازپرس صادر شد و جهت ادامه تحقیقات در اختیار پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

وی تصریح کرد: دو نفر از سارقین همدست وی نیز که متاسفانه درحین تعقیب و گریز مامورین فرار می‌کنند، شناسایی و دستور دستگیری آنها هم صادر شده و دادستانی بر سرعت عمل در دستگیری این افراد تبهکار به پلیس تهران تاکید ویژه کرده است که اقدامات در جهت دستگیری آنها مستمراً تحت رصد و پیگیری دادستانی تهران قرار دارد.

دادستان تهران خاطرنشان کرد: خط قرمز ما امنیت و آسایش مردم است و دستگاه قضائی هیچ ملاحظه‌ای در برخورد و مجازات مرتکبین نخواهد داشت و در راستای تاکیداتی که ریاست قوه قضائیه داشتند پرونده این دسته از مخلین نظم و امنیت به طور ویژه، سریع و خارج از نوبت رسیدگی خواهد شد و هیچ‌گونه تخفیفی در مجازات آنها داده نمی‌شود.

بنا بر اعلام مرکز رسانه قوه قضائیه، هیچکدام از این متهمین در حالت مرخصی از زندان نبودند و یک نفر از آنها سابقه زندان دارد. ضمناً دادستانی تهران طی تماس تلفنی با شاکیه در جریان آخرین وضعیت وی قرار گرفت.منبع:مهر