[ad_1]

ناو موشک انداز «زره»امیر سرتیپ «محمدحسین دادرس» جانشین فرمانده کل ارتش در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی امنیتی بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛، در خصوص الحاق تجهیزات دریایی جدید به ناوگان نیروی دریایی اظهار داشت: ناو موشک انداز «زره» نسبت به ناوهای موشک‌اندازی که در گذشته ساخته و طراحی شده بود از قابلیت عملیاتی و کلاس بالاتری برخوردار است.

وی گفت: امروز ارتش در تمامی عرصه‌ها آماده است و توان لازم را جهت پاسخگویی به دشمنان نظام و انقلاب اسلامی را دارد؛ همچنین تجهیزاتی که اخیراً الحاق شده‌اند، بیشتر نقش پشتیبانی‌کننده دارند و بر توان دفاعی ما می‌افزایند.

جانشین فرمانده کل ارتش با بیان اینکه ارتش در حوزه هواپیمایی تلاش فزاینده‌ای داشته و به پیشرفت‌های قابل توجهی دست یافته است، افزود: ما در حوزه پهپاد موشک، عرصه دریا و پدافند آمادگی بسیار بالایی داریم و به دنبال افزایش توان در عرصه‌های مختلف نیز هستیم.

امیر دادرس با اشاره به رزمایش گسترده پهپادی ارتش که اخیراً در سمنان برگزار شد، گفت: بکارگیری صد‌ها پهپاد در این رزمایش بیانگر توان پهپادی و حرکت بر لبه دانش روز دنیا بود. آنچه که مشاهده کردید، یک چارچوب قابل ارائه روی باند بود، در حالی که باطن آن بسیار مستحکم و پرقدرت است و به واقع همه سامانه‌های پهپادی ما آماده اجرای مأموریت در مناطق دوردست هستند.

انتهای پیام/ ۲۲۱

[ad_2]